Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is jogosan van...

Szerintetek is jogosan van elegem?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos kislányom. Nekem van egy 31 éves nővérem akinek nincs se pasi, se gyerek.

Nos mikor még terhes voltam akkor lett mondva hogy nem akarom majd folyamatosan facre feltenni ilyen olyan képet a gyerekről.

Természetesen én és az apja nem is tesszük se más, de a nővéremnek eddig is de az utobbi időbe mánikusá vált és havonta egyszer a facebookra, a messenger 24órás képhez pedig NAPONTA teszi fel a gyereket, mintha az övé lenne. Elegem lett így mára (szerintem sokat is vártam) és meglett mondva hogy nem tehet fel képet se ő se senki más! Nem oda való ez a 7 hós gyerek. Majd ha valamit megakarok osztani megteszem én vagy az apja. Persze lett háborgás..szerintetek normális hogy non stop az én gyerekemet nyomatja minden hol? Jogos lett elegem?


2019. szept. 1. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Adatvédelmi alap amit mondasz. Ha a nővéred nem érti meg és megszegi a kérésed, a rendőrség seperc alatt elmagyarázza neki érthetőbben!
2019. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan lett eleged!!! Én se hagynám!
2019. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Miért félünk ennyire a fbtől?

Amúgy a masik, hogy szörnyülködve olvasom, hogy másoknak mennyi pofatlan ismerőse van, aki kérdes nelkül posztolja a gyereket. Ez durva.

Én is osztottam mar meg unokaöcsémet, de soha nem kérdezés nélkül. En is kiakadtam volna ha a gyerekeimet megosztpgatják.

2019. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ne engedd neki fényképezni, ha zavar. De komolyan mondom nem értem a problémát. Anno, amikor még nem volt facebook, kb az összes rokon a gyerekek fényképeket közlekedett és mindenkinek mutogatta, akit érdekelt. Boldog, büszke, ez miért Fáj?
2019. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert a Facebook egy internetes oldal. Ez nem egy papír alapú kép amit megmutatta és ennyi. Akárki letöltheti és felhasználhatja. És ami egyszer felkerül a netre az sohasem tűnik el.
2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

5!


És akkor mi van? Mi van akkor ha a 7 hónapos gyerek képe fenn van a neten?

2019. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nyilvános a megosztott kép, akkor BÁRKI letöltheti... Tudjátok mennyi pedofil állat van??? Szóval jogos, hogy ne tegye fel a képet, ha Te nem akarod!
2019. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Jogod van eldonteni, hogy szeretned, hogy ti vagy mas megosszon barmit barhol a gyerekrol vagy sem es ahhoz is messzemenokig jogod van, hogy a noceredet kvazi felszolitsd, ha ne tegye! Szomoru hogy sok rokon ezek felhaborodik. En az anyosommal kuzdok eppen hasonlo dolgok miatt, katasztrofa.....
2019. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

6

Tudod te mennyi beteg pedofil állat van. És igen az ilyet a 7 hónapos is érdekli úgy. Én pl nem szeretném ha az ilyen az én gyerekem képére verné ki

2019. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
De ez nem csak a pedofilok miatt van. Igenis egy 7 hónapos gyereknek is vannak jogai. Egy 1 naposnak is. Miért nem lehet ezt megérteni? Attól, hogy ő még nem tudja eldönteni, hogy mit szeretne a képmásával, attól a joga az adatvédelemhez megvan. Ráadásul a törvényes képviselője pont az anyja, aki explicite megtiltja a gyerek képeinek az osztását. Innentől kezdve lehet nyugodtan pampogni, én is veled értek egyet, kérdező. A 7 hónapos, akármilyen cuki, nem menő kocsi meg kiskutya, amit lehet a neten turnézásra használni. Ezen a tortán a pedofilok már csak hab.
2019. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!