Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is jogosan van...

Szerintetek is jogosan van elegem?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos kislányom. Nekem van egy 31 éves nővérem akinek nincs se pasi, se gyerek.

Nos mikor még terhes voltam akkor lett mondva hogy nem akarom majd folyamatosan facre feltenni ilyen olyan képet a gyerekről.

Természetesen én és az apja nem is tesszük se más, de a nővéremnek eddig is de az utobbi időbe mánikusá vált és havonta egyszer a facebookra, a messenger 24órás képhez pedig NAPONTA teszi fel a gyereket, mintha az övé lenne. Elegem lett így mára (szerintem sokat is vártam) és meglett mondva hogy nem tehet fel képet se ő se senki más! Nem oda való ez a 7 hós gyerek. Majd ha valamit megakarok osztani megteszem én vagy az apja. Persze lett háborgás..szerintetek normális hogy non stop az én gyerekemet nyomatja minden hol? Jogos lett elegem?


2019. szept. 1. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, hogy felnőtt emberek nem értik, mit jelent az adatbiztonság, hogy mit jelent egy gyereknek, ha engedélye nélkül képeket teszünk ki a netre és nem képesek felfogni ennek hosszútávú következményeit. Ennek is olyannak kellene lenni, mint az autóvezetésnek. Az internet használatát engedélyhez kötném és tartalmazna a képzés felvilágosítást is, mit jelentenek ezek a dolgok. Buta embereknek nem lenne szabad ilyen eszközöket a kezükbe adni. Lehet lepontozni, de szerintem ezen érdemes elgondolkodni.
2019. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki az előzőt lepontozta, aszerint egy 7 hónaposnak nincsenek jogai? Vagy mi nem tetszik benne? :D :D
2019. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Különösen ajánlom az utolsó 10 percet:


https://www.youtube.com/watch?v=gpgtf9cyT_c

2019. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!