Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet bekenni egy...

Mivel lehet bekenni egy picibabát szúnyogcsípés esetén?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható Galaktiv bio szúnyog elleni spay. Én azt vettem, és bevált.
2010. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Galaktív megelőzésre való, nem a meglévő szúnyogcsípésre! Amúgy baromi büdös, de nekünk is bevált, jól elriasztja a dögöket.


Csípésre szintén patikában kaphatsz többféle krémet és folyadékot, amit általában helyben kevernek, kifejezetten picik számára.

2010. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapsz azt a fehér rázókás cink-oldatot,nekünk a védőnő ajánlotta,párszáz ft-ba kerül nagyon jó,illetve a curioza sebfertőtlenítő gélt még,ha esetleg kidörzsölné valamivel.
2010. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég hallottam egy előadást a Sudocremről, abban is van cinkes rázó oldat, ami tökéletes a csípésekre, és ha lenyalja az se gond. Konkrétan a szúnyogcsípésre kérdeztem rá én is, de magától is elmondta.

Remélem van otthon, nekem van kis minta tégely, amit csak problémás esetekben használok :-)

2010. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!