Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babytaxi-ról vélemények?...

Babytaxi-ról vélemények? Milyen idős kortól ajánlott? Ugye ez nem káros, mint a komp?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb, ha a bútorok mellett araszolgat, mert fontos, hogy oldalazva is járjon. Ha meg már stabilan áll, guggolásból feláll, leül, akkor utánna lépegethet előre egyedül is. Addig meg a kúszással, mászással fejlődik az egyensúlyérzéke, izomzata.

Fejlesztéshez nem használnám, max mókából. Inkább kismotor.

Ortopédiai részéhez pedig nem értek.

2010. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, sztem ugyanúgy, ahogy a kismotor, akkortól ajánlott, amikor már stabilan jár, és ügyesen tudja használni. semmi köze a komphoz, hiszen ráül és a lábával hajtja magát előre. a kislányom nagyon szereti, kb. 3 hónapja vettem neki, 1 hónap volt míg belejött a használatába. most lesz 19 hónapos.
2010. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem az 1 éves gyerekemnek bébi taxit. Ő még ráülve nem tudja hajtani magát, de van háttámlája, és abba kapaszkodva tudja tolni maga előtt, és bejárja vele az egész lakást. Ő a bútorok mellett már régóta lépeget egyébként, de mióta ezt használja, már meg tud állni egy rövid ideig kapaszkodás nélkül, és már meg is tett egy önálló lépést egyedül. Neki sokat segített, hogy ezt tologatja, csak ajánlani tudom.
2010. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok.:) Veszünk a babánknak:)
2010. júl. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!