Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos babám egyik...

A 3 hónapos babám egyik tápszert sem fogadja el, sőt már a cumisüveg láttán üvőlt. Így azt értem el. Hogy már folyadékot sem akar inni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert próbáltál? ill. mennyi ideje nem evett/ivott, ?
2011. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, csak az én kisfiam ezt 7 hónaposan csinálta. Tápszer azóta egyáltalán nem kellett neki, én a Milupa tejberizspéppel etettem. De nálatok ez még korai. A folyadékot pedig egy ideig kínlódtunk kanálból, aztán lefektettem az ágyra, megemeltem a fejét, hogy félre ne nyeljen, adtam a kezébe játékot, ami elterelte a figyelmét és úgy elfogadta a folyadékot.
2011. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Az orvos mint mond? Igaz,hogy ma ellenzik,de én felestejet adtam a fiamnak,és semmi baja nem lett tőle.

http:// Kismamablog.hu.szoptatas/a-tej-ved-az allergiatol linket olvasd el.

2011. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már 8 féle tápszert probáltam, voltunk laborba, uh-on de semmi szervi baja nincs. Éhes de nem fogad el semmit, csak sír.

Nem jó a link.

2011. szept. 29. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:

cumisüveget váltottál?

Mert lehet hogy az nem jó!

Nekünk sem volt jó az aventos.

helyette ez vált be a NUK First Choice


[link]


lehet nem is a tápszerrel volt a gond?


amióta ezt használjuk nappal is iszik folyadékot!

2011. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felestejet hol lehet kapni?
2011. szept. 30. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a fiam ezt 4 hónaposan csinálta és azóta egy korty tápszert sem tudtunk bele diktálni. Most 1 éves. Én ezekkel próbálkoztam: cumisüveg váltás, kanálból, pohárból, idegen etette, ülve, fekve, hidegen, melegen, ízesített tápszer, tea majd hirtelen tápszeres üvegre csere. Tuti kimaradtak dolgok a felsorolásból. A tápszert rizspehellyel sűrítve, pépesen kanálból elfogadta. Jóformán ezen élt hetekig.

A feles tej: víz és tehéntej fele-fele arányú keveréke.

Én elkezdeném a hozzátáplálást! Szakkönyv ide vagy oda a gyereknek enni kell adni.

2011. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk már ha teát akarunk adni neki, akkor is azt hiszi tápszer és ordít, már ezt sem akarja elfogadni.
2011. okt. 1. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? Evett/ivott valamit?
2011. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!