Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire biztonságosak a...

Mennyire biztonságosak a kenguruk? Melyik/milyen a jó kenguru? Beletennétek a babát egyáltalán?

Figyelt kérdés

Most találtam a Brendon oldalán két kengurut 5-6ezer forintért.Mi a véleményetek róla? Nem szeretnék 20ezer körül venni mert csak párszor mennénk le,esetleg sétálni vagy boltba vagy a védőnénihez. S a házban 6lépcsőfok van,nehéz nagyon levinni egyedül a babakocsit azért gondoltam vennénk egyet.Védőnéni azt mndta hogy jó jó,de majd egy hónap mulva(ha négy hós lesz) akkor lesz elég izmos hozzá.

Egyébként mikor lehet ülős babakocsiba tenni a babát? Vagy legalább nem mózesbe? [link] Ez az egyik.

Másik: [link]

A második jobban tetszik,de melyik a jobb?


2010. júl. 14. 12:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ott a pont. :-)


Csak meg kell kérdezni egy ortopéd szakorvost a kengururól. Az nem indok mellette, hogy te 10 éve használod.

2010. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

16:25

Nem kenguruban láttam, hanem kendőben, elírtam, úgyhogy itt a pont

az ortopéd orvosok meg évente mást mondanak, erre jó példa, hogy miylen cipőt vegyél


És miért is nem jó hátihordozót ?

"A Tatonka mond valamit…? Ez az, amiről azt hittük pár éve, hogy babahordozó. Olyan, mint egy rettenetes fémkeretes hátizsák a ‘80-as évekből. Persze van modern változata, 2 kg, de mit sem javít a helyzeten, hogy a gyermek súlyának duplája külön életet élve lifeg a hátunkon. Egy ereje teljében lévő fiatalember sem bírja túl sokáig."


na ne már, hogy egy férfi nem bírja el, akkor az max egy 10 éves kisksmasz, de nem férfi

komolyan nem értem, hogy ezzel mi a baj

túrázáshoz teljesen ideális, még a finnyás osztrákoknak is jó (láttam)

ez a tipikus semmi nem jó, ami nem ősanyus:-((((



Ja és mi még utaztunk fémvázas hátizsákkal is.

2010. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Te most ezen a cikken akadtál ki annyira,h nekiesel mindenkinek,aki nem akar kengurut??A kérdésben fel sem merült a háti hordozó,mivel csak rövid sétákra kell neki,úgyh továbbra sem értem az elkeseredésedet.Valaki írt valahol valamit,ami neked nem tetszik,és ahelyett,h egy jót nevetnél rajta,gyorsan belemarsz másokba.A neten mindenre találsz bizonyítékot,és az ellenkezőjére is,ezt már tudhatnád.
2010. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Ja és mi még utaztunk fémvázas hátizsákkal is." Ezek szerint a fémvázas hátizsák a tuti, amitől jobbat nem csak nem lehet, hanem nem is kell feltalálni?


"az ortopéd orvosok meg évente mást mondanak, erre jó példa, hogy miylen cipőt vegyél" De ha rád hallgatunk, akkor minden tökéletes lesz, mert minden ortopéd szakorvos hülye...

2010. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hu:) Ezt a rengeteg választ! Köszi mindenkinek! Csak az bánt hogy ez a mei tai csuda sehol nem emlitenek árat.
2010. júl. 14. 22:14
 26/30 anonim ***** válasza:

Akkor nem olvastad el az összes linket.


A Teszveszen 1 Ft-tól 6900 Ft-ig lehet kapni. A Vaterán 3000 Ft-tól 8000 Ft-ig. Amit én vettem gremesétől, az 6500 volt nekem készítve újonnan, a Teszveszen keresztül vettem meg. Liliputi mei tai 11.900 Ft: [link] Ugyanennek a csatos (tehát nem kötözős) változata 14.990 Ft. Itt [link] 9700 Ft. Csak pár helyet említettem...


Jó válogatást! :-)

2010. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szia!A mei tait keresd úgy a vaterán hogy tündérputtony!ott 4900 körül van!fixáras,csak nincs időm belinkelni!Bocsi
2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ksözike:)Igy már könnyebb.Mondjuk mei taira is kiadott párat.Hamarosan rákeresek..
2010. júl. 15. 11:26
 29/30 anonim ***** válasza:

Igen 17 éve fémvázas hátizsákkal utaztunk Athénba és még pár helyre.

Nem volt semivel sem trosszab cipelni, mint a nem fémvázast.


Ja és abban a cikkben a babaerszényt is méltatják, azt amikben babák fulladtak meg.


Különben meg mindeki abba teszi a babáját, amibe

akarja:-))

2010. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Olvasgatom a cikkeket,linkeket! Liliputi.hu-n körbe néztem és felmerült egy kérdésem!

Szóval: ha veszek egy ilyen mei-tait akkor abban elől ÉS hátul lehet hordani? Vagy a háton hordozáshoz van külön? Mit gondoltok? Egyébként teszveszen és vatrerán is találtam. Pesten lehet találni olyat aki megvarrná vajon? Mert Heves megyéből Pestre szállitás kicsit drága lenne.

(Mondjuk ott ir olyat hogy néha van lehetőség Pesten átvenni.)

2010. júl. 17. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!