Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pakolás nyaralásra egy évesnek...

Pakolás nyaralásra egy évesnek? Segítettek?

Figyelt kérdés

engem inkább a ruha dolog érdekel. magammal szemben is képes vagyok túlzásokba esni. eddig ugye ketten mentünk a férjemmel, így is alig fértünk el, hát még mostmár egy babacucc is jön hozzá.


mennyi bodyt, nadrágot, pulcsit vigyek? és rövid vagy hosszú ujjú bodykat? pólókat és rövidnacikat?


Ti miket vittetek és mi bizonyult feleslegesnek?


egy hétre mennénk-Balaton


2011. aug. 11. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél 2-3 hosszú bodyt, 2nadrágot+pulcsit. Rövid nadrágot + pólót 3-4et, rövid bodyt 2t, zoknit 5-6t, sapkát, törölközőket, pelus, tisztálkodószer, játék, cumi, gyógyszer, naptej, strandcucc.
2011. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
este összeírtam mit kellene vinni és egy oldalnyi cucc jött ki. mikor magamnak pakolok előfordult bizony mindig hogy a fele ruhát sem használtam fel.
2011. aug. 11. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

De ő kcsii és még leeszi, összwkozszotlja magát. Kakilhat telibe stb.

Pelenkéát, positörlőt, gyógyszereket tápszert , fürdéshez a dolgokat jkátékot mesekönyvet se hagyd otthon. Babakocsi, etetőszék utazóágy ha kell

2011. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden napra két váltás ruha. Egy melegebb, egy hideg nappal számolva. Inkább legyen több, mert Ő még nem tud vigyázni úgy a ruhájára. Gondolom, nem szeretném naponta mosni:)

Inkább felnőtt ruhából vigyél kevesebbet. Nálunk három gyerek van, az Ő cuccuk mindig jóval több, mint az enyém és a férjemé.

2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretném helyett szeretnél, bocs!
2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
meg feltétlen vigyél lázcsillapítót meg lázmérőt lehet nem lesz rá szükség de ha otthon marad lehet épp szükség lenne rá nem foglal sok helyet.játékot szerintem se vigyél
2011. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs szerintem se helyett szerintem is.
2011. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az ötleteket. igazatok van, itthon is elkel olykor két váltás egy napra...hát tele lesz az autó az tuti. :/


ma a dokinéni írt fel dolgokat: láz és fájdalomcsillapító, calcimusc, szemcsepp...stb.

2011. aug. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!