Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ütött meg valaha a párotok...

Ütött meg valaha a párotok babával a kezetekben? Mit csináljak? Nincs hova mennünk.

Figyelt kérdés
Összevesztem vele, amiért későn jött haza a kocsmából. Persze a fél éves baba is felkelt, ő meg belémrúgott, mikor a babát fogtam. Utána többször is belémrúgott, megütött, de akkor már nem volt nálam a kicsi. Kidobott minket, most jöttünk vissza, kb 1 órát kóboroltunk kint a hidegben. A lakás az ő nevén van, hiába van benne pár millióm, azt soha nem fogom látni. Tűrjem el, hogy minden hétvégén ezt csinálja?
2019. szept. 7. 01:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

#20-as teljes mértékben szívemből szóltal. A gyerek itt az egyedüli aldozat, nem a kérdező, és csak remélni tudom, hogy lesz annyi eszed ezúttal, hogy NEM viszed vissza azt a szerencsétlen csöppséget abba a közegbe, ahol veszélynek van kiteve!


Ezt az aldozathibáztatós szöveget pedig csakugyan álszent dolognak tartom, hiszen mindenki tudja legbelül, hogy a kérdező is eppen annyira hibás, mint maga a bantalmazó! Ilyen emberrel nem kötöm össze az életem, ilyen embernek NEM szülök gyereket! És most hagyjuk azt a részet, hogy régen nem volt ilyen,de igen, ilyen volt, es az esetek 90%-aban az agressziónak előjelei vannak! En is éltem 3 évet bántalmazó párkapcsolatban, igen, tudom milyen, tudom miről van szó, de csak az idióta felelőtlen ember marad még ezek után is otthon egy pici gyerekkel, annyiban hagyva a szart, belenyugodva mindenbe, hogy "maaajd lesz ez jobb". Nem, nem lesz jobb! Aki már odáig eljut, hogy nőt bántson, ráadásul BABÁVAL a kezében, az CSAK ROSSZABB LESZ! De jobb SEMMIKÉPP!


Mindenkeppen tedd meg a feljelentést kérdező, és ma mar ne aludj otthon!

2019. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Remélem azóta már összepakoltad a legszüksegsebbeket és nem vagy otthon.
2019. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Anya 20 évig élt hasonló keretek közt, mire sikerült kikecmeregnie abból a fostaliga kapcsolatból, amit az apámmal fenntartott. Addigra én napi szinten akartam öngyilkos lenni. 10 évesen. Pedig engem soha nem bántott, és igyekezett anyummal a konfliktusait is úgy intézni, hogy ne lássam, ne halljam. Tudtam róla így is. A csodálatos mintának köszönhetően én is belemásztam bántalmazó kapcsolatba jó hamar, majd meglehetősen sokoáig tartott kimászni belőle és még annál is tovább tartott a terápia, ami összerakta a lelkem annyira, hogy halálvágy nélküli, normális, kiegyensúlyozott házasságban éljek egy olyan emberrel, aki képtelen lenne fájdalmat okozni akár nekem, akár a gyerekeinknek.


A bántalmazók mellől le kell lépni. Hidd el nekem, sokkal jobb apa nélkül felnőni, mint egy bántalmazó alkoholista mellett. Sokkal többet ér, mint az a pénz... Anyu is a semmibe lécelt le velünk az anyja pénzéből vett lakásból, és azóta vannak helyek, ahová a bántalmazottak mehetnek gyerekestül. Pláne kicsikkel. Nincs ok, amiért el szabad tűrni, ha bántanak. Pont.

2019. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazottak segélyvonala (0-24 és ingyenes!) 06-80-20-55-20.


Úgy emlékszem, hogy Országos Kríziskezelő és Információs vonalnak is hívják. (Akiknek AZONNAL KELL MENEKÜLNI, azoknak a hívását várják...)

2019. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!