Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ütött meg valaha a párotok...

Ütött meg valaha a párotok babával a kezetekben? Mit csináljak? Nincs hova mennünk.

Figyelt kérdés
Összevesztem vele, amiért későn jött haza a kocsmából. Persze a fél éves baba is felkelt, ő meg belémrúgott, mikor a babát fogtam. Utána többször is belémrúgott, megütött, de akkor már nem volt nálam a kicsi. Kidobott minket, most jöttünk vissza, kb 1 órát kóboroltunk kint a hidegben. A lakás az ő nevén van, hiába van benne pár millióm, azt soha nem fogom látni. Tűrjem el, hogy minden hétvégén ezt csinálja?
2019. szept. 7. 01:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

Titokban pasizz be vhogy, es lepj le tole. Es addig, amig nem jon ossze, ne hergeld ot semmivel. Akkor sem, ha igazad van. Csak legyel azon, hogy tunj el onnan mielobb.


Anyukam is igy lepett le, de mire raszanta magat, addigra nagyon eldurvult mar a helyzet, m idovel minden csak rosszabb lett.. Kessel fenyegetozes, fojtogatas, veres stb. Gyerekkorom ota azt kivantam, h menjunk el onnan, valjanak el, rettenetes volt. Nem kellene a te babadnak is igy felnoni!


Az ilyen ferfi amugy sztem nem ember, hanem egy gyoker.


Feljelentgetni sajnos nincs ertelme, es csak jobban elmergesedne a helyzet..

2019. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem sokon múlt, hogy nem hívtam rendőrt, úgy megütött, hogy eltört a fülbevalóm, vérzett a fülem,elestem, és még most is fáj a fejem. :'( Soha nem láttam még ennyire agresszívnak, rettegek tőle. Mindig azt hiszem, hogy milyen jó a kapcsolatunk, de részegen amiket a fejemhez vág... Dagadt k..va, húzzak el a lakásából, stb. Nem hiszem, hogy mostanában szeretnék egy másik férfit. De hogy lépni fogok, az biztos!
2019. szept. 7. 02:20
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Elso vagyok. Csak azert irtam a masik ferfit, mert pl anyukamnak tenyleg nem volt mas lehetosege, de persze ezt nem ugy kell erteni, h az elso horogra akadoval osszeallt, es kihasznalta, hanem olyanhoz koltozott, akivel egymasbaszerettek. (Ekkor en mar nem eltem otthon, m nem birtam tovabb, 18 evesen elmentem dolgozni es elkoltoztem)


A helyedben elmennek az orvoshoz reggel latleletet vetetni, hogy legyen nyoma ennek.


Az ilyen kapcsolat minden, csak nem jo. Reszegen sem tesz olyat az ember, amit egyebkent jozanul nem tenne meg.

2019. szept. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Elmész szépen a rendőrségre és feljelented és látleletet vetetsz.

Nincsenek szüleid, testvéreid? Nem kéne visszamenned hozzá. Szerinted nem fog megismétlődni? Ilyen közegben akarod, hogy megszerezze az első emlékeit a gyerek?

Nem hallottad a hónapban a 2 Magyarországon történt esetet, ahol apuka megölte a gyereket, az anyát, majd magát? Ez rohadt könnyen el tud fajulni, azonnal el kéne húznod onnan.

Esetleg anya otthont is meg kéne próbálni. És mindenképpen jelentened, hogy mi történt.

A lakással kapcsolatban meg majd valaskor kérd az ügyvéded segítségét. Ha vannak pl számláid azokról, amiket a lakásba vettél, akkor lehetséges, hogy látsz belőle valamennyit.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért szültél ilyen alaknak? Baromira nehéz elképzelni, hogy hirtelen lett ilyen kocsmázós, nőverő alak. Gondolom már akkor is ilyen volt, vagy voltak jelei, amikor terveztétek a gyereket...

A te felelősséged is, ha bármi történik a gyerekkel, mert kitetted ennek az apának. Azonnal menj el onnan, mielőtt legközelebb késsel ront rád /rátok.

2019. szept. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

4es: "Egyébként megkérdezhetem, hogy miért szültél ilyen alaknak?" Ez a klasszikus magyar áldozathibáztatás, fejezd be, de sürgősen.


Kérdező, ne menj vissza, legfeljebb összepakolni. Szülők, barátok? Reggel vetess látleletet és jelentsd fel.


Ne maradj vele, mert ez csak rosszabb lesz. (Az elsőhöz hasonlóan ah én apám is ilyen,

2019. szept. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Lépj le a gyerekkel együtt azonnal. Kérj segítséget civilszervezetektől, rendőrségtől még ma. Csak kicsit nézelődj a médiában, hogy az ilyen gyökerekkel való együttélés hány hét alatt vezethet halott anyához és gyerekhez.


Bocs az őszinteségért, de a bántalmazott nők totál meg vannak kattanva, és nem hiszik el, hogy ők és a csemetéjük lesz a következő agyonvert áldozatok. A gyereked miatt kell észhez térned és lépned azonnal.

2019. szept. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőhöz hasonlóan az én apám is ilyen volt, rendszeresen vert mindkettőnket, engem is folyton elhordott mindenféle kur.v.ának. És én is elmenekültem 18 évesen egyetemre. Sok évnyi pszichoterápia kellett, hogy feldolgozzam azt a 18 évet. A szüleimmel meg nem beszélek évek óta. Apámmal azért, mert olyan, amilyen, anyámmal meg azért, mert nem szállt ebből ki.
2019. szept. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

"Egyébként megkérdezhetem, hogy miért szültél ilyen alaknak?" Ez a klasszikus magyar áldozathibáztatás, fejezd be, de sürgősen.


Nyílván egy hülye barom az édesapa, remélem börtönbe kerül. De szerinted cseppet sem hibás az, aki ennek kitesz egy gyereket is? És visszamegy hozzá, miután elgyepálta, pedig elmehetett volna a rendőrségre is? Ahol már vér folyik, azt komolyan veszik.

2019. szept. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Látlelet az tényleg nem hülyeség. Szerencsére az én párom nem kocsmázós, gyerek nélkül sem ütne meg, nem hogy még gyerekkel a kezemben. Ha mégis ilyen lenne az lenne az utolsó. Rögtön mennék szüleimhez vagy testveremhez. Feljelenteném az biztos. Vissza se mennék hozzá, még úgyse, h azt mondaná, h megvaltozik. Sajnos, aki 1x megteszi, az megteszi máskor is.
2019. szept. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Szegény gyerek...
2019. szept. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!