Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szoktak szundizni?...

Babátok szoktak szundizni? Amikor mélyálomból felébredve még vissza-vissza alszanak, akár többször is? Ez vajon ugyolyan pihentető mintha mélye aludna?

Figyelt kérdés

Elég hülyén hangzik a kérdés gondolom, de egy ideje megfigyeltem a kisfiamon (aki most 7,5 hónapos), hogy sokszor szundikál. Azért tudom ilyen jól, mert sajnos ő napközben a mai napig is csak úgy alszik el, hogy rajtam. Aztán leteszem, de sajnos csak a mi ágyunkba tudom altatni, mert ha nem vagyok ott akkor megébred. Szóval vele szoktam olyankor lenni. Ezt már kitapasztaltam. Így osztom be az időm. Ha valamiert megébredne és odaadom a cumit vagy megsimogatom csomószor igy visszaszundikál. Arról nem beszelve hogy 1-1,5 óra után ő maga is ki-ki myitogatja a szemét de visszaalszik. (Mint amikor lustizunk vagy ilyesmi) szerintetek ez pihentető még vagy ilyenkor már fel kellene kelteni? Vagy jól teszem egyáltalán hogy abban segitek a cumival, vagy simogatással hogy ne kelljek fel?

Általában 1,5-órát alszik így egyben. Kiváncsi lennék néhány véleményre.



#alvás #szundi #visszaaltatás
2019. szept. 9. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányom is így aludt ennyi idősen. 1 éves kora után rászokattam, hogy a kiságyban altatom el nappal is, és így 2,5-3 órát is alszik. Hallom, hogy mocorog, megkeresi magának a cumit és visszaalszik. Ha ilyenkor bemennék hozzá felébredne. Mióta a nagymozgások beindultak, mászás, de főleg a járás, sokkal jobban alszik.
2019. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!