Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám most került kiságyba,...

Kisbabám most került kiságyba, két oldalán rácsok vannak, viszont a fejénél, lábánál egy egyben bútorlap. Éjjel többször is hallottam hogy beveri a fejét, mindig lehúztam de visszamászik. Nincs ötletetek mit tehetnék oda?

Figyelt kérdés
Párnát, pokrócot a fulladásveszély miatt nem akarok.
2019. márc. 9. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a kiságy. Én vettem pár darab utazó pelenkázót és azt tettem a matrac és az ágy fala közé. Ilyesmiket:


[link]

2019. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Rácsvédőt szoktak. Többféle megoldásra példák:

[link]

[link]

2019. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. márc. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó!!Köszönöm a gyors válaszokat!Ma megyünk is venni.
2019. márc. 9. 06:52
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
A rácsvédő szerinted mi a bànatnak van?
2019. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Épp azért írtam hogy ez nem rács hanem egy egész lap. De ma is meg van akibe beleköthetsz. Szívesen.
2019. márc. 9. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Jaa bocsánat! Nem tudtam, hogy rácsvédőt nem lehet sima bútorlaphoz kötni, ha mellette amúgy rácsok vannak... Mi vagyunk a hülyék amiért ugyanúgy odakötöttük 😑
2019. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy rácsvédő témában nem vagyok olyan jól tájékozott mint te. Mondjuk ezért van a gyakori hogy feltegyünk kérdéseket és segítsük a másikat, abban amiben bizonytalan.
2019. márc. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!