Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mikor múlt el nálatok a bukás?

Extrán bukós 4 hónapos tápszeres kislányom van. Nem okoz neki semmilyen tünetet, gyönyörűen fejlődik, csak sehová egy lépést se lehet tenni textilpelus nélkül, szinte folyamatosan jön valami a szájából. Dokinéni szerint ne aggodjak, majd kinövi. De mikor?

Nálatok mikor múlt el?

Köszönöm a válaszokat!

szept. 9. 20:24  Privát üzenet  

A válaszok

2 éves a fiam, random még most is előfordul. Pl a trambulin és az ugrálóvár még most is tabu. Egyébként a legrosszabb 4-6 hósan volt. Miután megtanult mászni jobb lett. De nálunk minden is felerősítette a refluxot, a d vitamintól kezdve a fogzáskönnyítő géleken át a betegség esetén adott gyógyszerekig. Ez is sokat enyhült már.

Èn mindenhová vittem textil pelust kb másfél éves koráig.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont szept. 9. 20:32 Privát üzenet
Én lányom is ilyen volt, 7 hósan ugrásszerűen sokat javult, 8 hós múlt, mire teljesen elmaradt. Nekem is az összes fényképen előkével feszít. Volt neki vagy 20db. Már rongyosra mostam őket.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont szept. 9. 20:34 Privát üzenet
1évesen

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont szept. 9. 20:44 Privát üzenet
Egy kicsit off... Nekem is 4 honapos nagyon bukos babam van. Orvosi tanacsra az AR tapszerbe minden eteteskor Nutriton suritot keverek es igy nem bukik. Kiprobaltam,hogy nappalra nem rakom bele csak ejszakara,de ugyanugy bukott 😒 Esetleg kerdezd meg a gyerekorvost,hogy ajanlja e

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont szept. 9. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Használjuk. Nem vettem észre, hogy sokat segítene sajnos.

# 5/8Időpont szept. 9. 21:01 Privát üzenet
Lányom eleinte refluxos volt, kb. 8 hónaposan már nem bukott, de lesz hamarabb is javulás, nálunk ez 3 hónaposan következett be.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont szept. 9. 21:18 Privát üzenet
Kislányom is extrán bukós volt. Most 14 hónapos; sokat javult már a helyzet, de nem szűnt még meg a reflux. Így is minden étkezés után vannak bukások, de jóval kevesebbszer, és mennyiségileg is kevesebb jön vissza.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont szept. 9. 22:02 Privát üzenet
Kb onantol hogy megtanult ülni már nem bukott tőbbet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont szept. 10. 10:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Múlt ősszel kezdtem a BME-n, az első félév nem sikerült vmi jól és buktam tárgyakból amikre ráépülések voltak, emiatt azt passziváltam. Most majd fel tudom venni azokat a...
A tanárom megakar buktatni évvégén mert nem tudom az alapokat (múlt idő, jövő, stb) de 2-3-sra állok, megbuktathat?
Akinek a babája sokat bukott evés után, annak mikorra múlt el vagy enyhült a bukás?
Hogyan vizsgázhatok a múlt félévi bukott tárgyaimból?
Akinek refluxos volt a babája, ott mik voltak a tünetek? Voltak fájdalmai a babádnak? Mikorra múlt el? Mi refluxgyanúsak vagyunk, nemsokára megyünk a gasztróenterológiára.
Miből derül ki hogy egy baba refluxos? Nekünk az ar tápszertől sem múlt el a bukás. Van valami gyógymód?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!