Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyelvdugdosas bajt jelent?

A nyelvdugdosas bajt jelent?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2 honapos es egy ideje (lehet elobb is csak nem figyeltem ra) allandoan kidugja az egesz nyelvet. Egyebkent tenyleg eleg rohejesen nez ki, erre ma a kedves anyosom..... azzal jott h ez a gyerek mozaik down koros a gyerek mert ilyen butan kidugdossa a nyelvet. Kiegtem a hulyen, de kozben felek is hogy igaza lehet e :((((

2019. szept. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiam akkor csinálta, amikor a fogai elkezdtek mocorogni. Gondolom furcsa volt neki. 2-3 hónapos kora körül.
2019. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Anyósod down kóros. Nincs semmi baja , a lányom is csinalta , gimnaszta , jó tanuló es szépség versenyt nyert
2019. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol anyósoddal... egyszerűen rájött a gyerek, hogy van nyelve és ő tudja mozgatni, most meg rohadtul élvezi hogy nyújtogatja. Az én tökéletesen egészséges lányom is ezt csinálta 2 hónaposan, mondjuk ő már 4 hónapos és direkt, huncutkodásból csinálja mert mindig nevetünk rajta.
2019. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mit foglalkozom vele?? Idejon es ilyeneket dumal... nehez nem foglalkozni vele.

Amugy szerintem o meg nem tudatosan dugja ki a nyelvet olyan ertelemben h nem azert h nevessunk rajta, ez inkabb reflex szerunek tunik nem direkt csinalja. De a fene tudja...

2019. szept. 10. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Neurológiát tanultam , semmi baj , ismerkedik a világgal , eddig a magzatvizet kóstolta
2019. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!