Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A nyelvdugdosas bajt jelent?

Kislanyom 2 honapos es egy ideje (lehet elobb is csak nem figyeltem ra) allandoan kidugja az egesz nyelvet. Egyebkent tenyleg eleg rohejesen nez ki, erre ma a kedves anyosom..... azzal jott h ez a gyerek mozaik down koros a gyerek mert ilyen butan kidugdossa a nyelvet. Kiegtem a hulyen, de kozben felek is hogy igaza lehet e :((((

Keress kérdéseket hasonló témában: baba

szept. 10. 18:32  Privát üzenet  

A válaszok
Kisfiam akkor csinálta, amikor a fogai elkezdtek mocorogni. Gondolom furcsa volt neki. 2-3 hónapos kora körül.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 10. 18:37 Privát üzenet
Anyósod down kóros. Nincs semmi baja , a lányom is csinalta , gimnaszta , jó tanuló es szépség versenyt nyert

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 10. 18:47 Privát üzenet
Mit foglalkozol anyósoddal... egyszerűen rájött a gyerek, hogy van nyelve és ő tudja mozgatni, most meg rohadtul élvezi hogy nyújtogatja. Az én tökéletesen egészséges lányom is ezt csinálta 2 hónaposan, mondjuk ő már 4 hónapos és direkt, huncutkodásból csinálja mert mindig nevetünk rajta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 10. 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogyhogy mit foglalkozom vele?? Idejon es ilyeneket dumal... nehez nem foglalkozni vele.

Amugy szerintem o meg nem tudatosan dugja ki a nyelvet olyan ertelemben h nem azert h nevessunk rajta, ez inkabb reflex szerunek tunik nem direkt csinalja. De a fene tudja...

# 4/5Időpont szept. 10. 21:23 Privát üzenet
Neurológiát tanultam , semmi baj , ismerkedik a világgal , eddig a magzatvizet kóstolta

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 10. 22:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Önmagában a nagyobb máj jelenthet bajt?
Az elmúlt napok forróságában 2x is kivittem a 4,5 hónapos kislányomat babakocsival. Nagyon kipirult mindkétszer, nagy bajt csináltam?
Nem egyformák a babámon a hurkák? Bajt jelez?
Ha tápszeres babának egyik napról a másikra megváltozik a széklete színe és állaga, az bajt jelez?
Bajt jelent, hogy ha a 7 hetes babámnál a csipőszűrésen végzett UH vizsgálat során látható volt a csontmag?
Megijedtem, bajt okoztam?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!