Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesenézés, diavetítés mikortól?

Mesenézés, diavetítés mikortól?

Figyelt kérdés

Még nagyon pici a gyerek, szóval még nem aktuális, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Már nézegeti a tévét amikor be van kapcsolva, de ilyenkor mindig kikapcsolom, nem hiszem hogy jót tesz az idegrendszerének. Nem vagyok viszont teljesen ellene, gondoltam előbb-utóbb napi 1-2 rész mesét már megnézhet majd (eleinte úgy hogy én is ott vagyok vele) persze ezt gondolom onnan érdemes amikor már nagyjából értelmezi a látottakat. Ez kb. kinek milyen korban jtt el?

Gondoltam még a diavetítésre (megvan a régi diavetítőnk). Az végül is olyan, mint a mesekönyv nézegetés, csak nagyobb felületen. Azt kb. mennyi idős kortól ajánlanátok? (itt végülis nem baj, ha nem érti a mesét még, ha szívesen nézegeti a képeket az is jó, nem?)


2019. szept. 11. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Diavetítőt két éves kora előtt pár hónappal kipróbáltuk és nagyon tetszett neki, azóta is rendszeresen vetítünk.

Öreg néne őzikéje a kedvenc.

Tv-ben mesét még nézett.

2019. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
A mesét nyilván nem érti, de gyerekdalokat nézhet 1 éves kor előtt is
2019. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom a 2. szülinapjára kapta a diavetítőt ,olyan 2,5 évesen kezdte igazán érdekelni.

Most 5 éves, de a mai napig szereti

2019. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!