Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 2 éves gyereke...

Szerintetek egy 2 éves gyereket leköt a diavetítés?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a fiam szülinapja és nem tudom mit vegyünk mert hála az istennek megvan mindene.Tanácsokat is szívesen fogadok.
2011. márc. 7. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát több értelme van mintha egy akciós rajzfilm elé ültetnétek le.
2011. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Legfeljebb akkor, ha olyan Dolák-Saly stílusban nyomjátok.
2011. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 éves még pici hozzá, mert nem tudja befogadni és átlátni a képeket egészben, meg a figyelme sem annyira tartós még. De 3-4 éves kortól már remek ajándék.
2011. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem maga a diavetitö fogja érdekelni .szerintem is 3-4 évesen köti le majd öket,tapasztalt a lányomnál.Ha megvan mindene akkor vigyétek el az állatkertbe vagy valami más programot talájatok ki.Nekem a nyáron lesz a kisfiam 2 éves de most husvétra sem tudom,hogy mit vegyek neki.
2011. márc. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai, ahogy lányomat ismerem, jobban érdekelné a diavetítő szerlkezete, meg hogy hol lehet szétszedni.
2011. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor mi vagyunk a csodabogarak, az én lányomat 2 évesen (na jó, 1-2 hónappal később) már lekötötte. Nyilván nem valami "bonyolult" mesét (A király új ruhája, Vuk stb) nézetek vele, hanem egyszerűt. Már lassan 30 éves (enyém volt) a "Zsuzsi segít anyukának", imádja. Egy kislányról szól, aki rendet rak a szobájában és kitakarítja a cipőket, amíg anyukája boltban van. Van egy kiscicája, aki "segít" neki. Aranyos, egyszerű, rövid, érthető mondatokkal.

Szerintem Öreg néne őzikéjét is imádná (könyvben nagyon szereti), de az nincs meg.

Ami még egyszerűnek tűnik: Bogyó és Babóca, Bogyó és Babóca rokonai, Süsü, Laci és az oroszlán, Boribon a játékmackó, Kutyatár...

www.diafilm.hu

2011. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
leköti legalábbis az enyémet. szereti nézni a diafilmeket. sőt már többször volt velünk moziban is. Az elsőnél kereken 2éves volt és végignézte:)
2011. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 26 hónapos kisfiamat - hiába imád mesekönyveket olvasni -, még nem köti le.
2011. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk imádja,kb 2 éves korától vetítünk(a mi gyerekkori gépünk)rendszeresen ő kéri,és 2-3 mesét végig is néz lelkesen.Most két és fél.A vetítők elég drágák(na meg a filmek),ha most veszel,és esetleg még nem izgatja,egyszerűen elteszed és pár hónap múlva előveszed.Biztosan sikere lesz egyébként,egy egy ilyen mese nem hosszú,simán érdekelheti,bár tényleg van egy két gyerek akit nem izgat,de szerintem ez a kevesebb.Én személy szerint klassz ajándéknak(és elfoglaltságnak)tartom,olyankor belőlünk is előbújik a "gyerek",és együtt vagyunk,mesélünk,jól szórakozunk.
2011. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!