Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor fordult elő, hogy...

Hányszor fordult elő, hogy végre eljutottál vásárolgatni magadnak a gyerek/ek nélkül, és mire hazaérsz azt veszed észre megint nekik vettél, és magadra csak egy sampon jutott?

Figyelt kérdés
mert én számtalanszor érzékelem.így is olyan ritkán szabadulok be egyedül a kicsik nélkül a városba,hogy na most végre veszek néhány cuccot magamnak(cipő,ruha..)és azon kapom magam,hogy megint a fiúknak vásárolok :-)
2010. nov. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hmm :)

hát én csak nagy ritkán indulok el magamnak venni valamit, de valóban, akkor is előbb találok cuccokat a fiaimnak, mint magamnak.

2010. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen számtalanszor előfordult már.

Azért az én párom ezt számon szokta kérni,úgy értem,hogy a páromnak fontos,hogy magamra is költsek,és hogy magamnak is örömet szerezzek.

2010. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt két hétben kétszer is elmentünk "plázázni" a férjemmel, mert itthon volt édesanyám és vigyázott a két gyerkőcre (amúgy külföldön él).

Azt vettük észre mindkét alkalommal (kb 2-3 órás programok), hogy a könyvesboltban a gyerekkönyveket nézzük, a c&a-ban a babaosztályon császkálunk, a dm-ben a pelusokat szakértjük..... Az összes gyereket/babát, aki szembe jött velünk, mindről megállapítottuk, hogy cuki vagy szép vagy aranyos vagy bármilyen, és vajon mit csinálnak a mi gyerekeink éppen??

Végül egy pár cipőt vettem azért magamnak :D :D (de még ott is megnéztük a mini adidas bébisportcipőket)

2010. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:-) Én is úgy szoktam járni,mint az előttem szóló. Még ha úgy is indulok el vásárolni,hogy veszek valamit magamnak,általában a gyerekrészlegen kötök ki, és tuti,hogy találok valamit, amit nem lehet otthagyni.Amióta megvan a kislányom, kétszer is meggondolom mit vegyek magamnak, inkább neki veszek valamit,minthogy magamra költsek.
2010. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most egy kicsit irigykedem Rátok!

10 hónapos a fiam, de eddig el sem jutottam egyedül csavarogni, nemhogy magamra vásároljak... :(((

De van egy olyan érzésem, hogy ha el is jutnék, én is gyerek holmikkal térnék haza... :)

2010. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!