Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem gond, ha napjában...

Az nem gond, ha napjában többször/ nem szoptatási időben is érzem a tejleadó reflex érzését? Vagy amikor ezt érzem akkor szoptatni kellene?

Figyelt kérdés
Csak mert elég sűrűn érzem és félek hogy nehogy attól hogy nem szoptatok ilyenkor elapad majd a tejem.
2010. júl. 14. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a "most kéne szoptatni"-hoz. Én is éreztem más időpontokban is, nem csak szopikor. Aztán egy idő után már szopikor se mindig.

Én örülnék a helyedben neki, mert sztem ilyenkor termelődik a tejcsi, és minél többször érzed, annál több tejcsid lesz.

2010. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog emiatt elapadni :) Söt,ez jó, mert jól müködik a tested.
2010. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs köze a szoptatási időhöz. Velem volt olyan, hogy megszoptattam a fiamat, aztán elindultunk busszal a városba, és akkor kezdett úgy belenyilalni, hogy csak na. Jól el is áztam volna, ha nincs a melltartóbetét. Pedig előtte szopizott a fiam, úgyhogy jócskán odébb volt a szoptatási idő. Aztán idővel már akkor sem éreztem, ha szopizott a fiam...
2010. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatásokat, akkor hurrá lesz sok tejcsi továbbra is. :D
2010. júl. 15. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!