Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Miért nem...

Mi lehet a gond? Miért nem alszik itthon?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam. 10 hónapos koráig éjszakánkét többször is felkelt enni. Ez egészen addig ment, míg felhívtam édesanyámat, hogy segítsen leszoktatni az éjszakai evésről, mert nem aludtam 2-3óránál többet nagyon hosszú idő óta. Mivel férjem pont úgy dolgozott hogy nem volt itthon, egy hétre elmentem a gyerkőccel édesanyámhoz. A második éjszakát már végig aludta ő is és én is. Egy hét után hazajöttünk, ez tartott vagy 2 napig és kezdődött minden elölről. Szeptember elején kiment a férjem külföldre dolgozni, és mivel édesanyám is egyedül maradt, egy időre leköltöztünk hozzá. Kicsi fiam szépen, békésen végigaludta az éjszakákat. Nemrég jöttünk haza, de már az első este kezdődött az éjszakai ébredés. És ez azóta is így van, hogy megint legalább 4-szer kel fel. És csak úgy alszik vissza ha megszoptatom. Mitől lehet ez, hogy ott nyugodtan alszik este fél 8tól reggel 7ig, idehaza meg olyan gyakran kel? Már a kiságyat is áttettük egy másik helyre, de az eredmény ugyanaz. Mit tehetnék még?
2011. okt. 27. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak azt, hogy nem szoptatod meg. Adj neki vizet cumisüvegből, szerintem hamar rá fog jönni, hogy nem érdemes felkelnie.
2011. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!