Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne kapja...

Mit csináljak hogy ne kapja el tőlem a náthát és a torok fájást a 3 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Mindig a kezembe lenne és mikor szopik nagyon belém tud bújni félek nagyon hogy elkapja. Ma egesznap a férjem játszott vele de akkor is velem van mikor szopizik.
2019. szept. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A szoptatáskor védelmet is nyújtasz neki, a te ellenanyagaid átmennek a tejjel. Szoptasd sokat, mást nem tehetsz.
2019. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja elkapni. A fiam is 3 hónapos volt mikor elkaptuk az influenzát. Mindenki beteg volt csak ő nem. Akkor még szoptattam.
2019. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem utolsó napjaiban kaptam el valami nagyon ronda köhögős, lázas, náthás trutyit, a szülés utáni napon jött ki rajtam igazán. Full tropa voltam, de senki nem mondott semmit a kórházban, teljesen egyértelműnek vették, hogy a baba nem kaphatja el a szopizás miatt. Tényleg nem is kapta el, én még napokig szenvedtem (köhögtetek már gátsebbel?), neki még egy fikarcnyi baja se lett. Amíg szopizik, védett. Nyilván ne tüsszents vagy köhögj rá, egyébként semmi baja nem lesz.
2019. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg már a lappangás fázisában termelődik ellenanyag, amit a szopizás miatt előbb és biztosabban megkap, mint Tőled a bacikat.
2019. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoptasd, d vitamin cseppet adj rendszeresen, te is szedj vitamint, omega 3at és alaposan moss kezet mindig. Lehetőleg ameddig beteg vagy ne puszilgasd.
2019. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fenti tanácsokon kívül én gyógyszertárban kapható szájmaszkot is használtam, nem kapta el. És nem is ijedt meg tőlem szerencsére :)
2019. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az anya es a baba között olyan eros szeretet energia kapocs van hogy az minden virussal megbirkozik.A babad a szopizassal szeretet hormonokat is szìv magába mely vedelmet nyújt szamara nagyon sok esetben a baba nem kapja el az anyatol a betegseget anyukam a 2 honapos ocsemnel oruletes lazban szenvedett a nagymamam tette ra anyu mellere a babát akinek kutya baja nem lett mert az a szeretet ami jon annal erosebb volt. Ugyanez forditva hanyszor betegek voltunk kicsinek mindig anya virrasztott mellettunk, borogatott apolt minket amikor egtunk a laztol amikor taknyunk nyalunk egybe volt sose kapta el tolunk.🙂
2019. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!