Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaludtam ma a kislányom...

Elaludtam ma a kislányom mellett ugye addig nem csinálhatott semmit? Mondtam a férjemnek és emiatt veszekszik velem

Figyelt kérdés
10 hónapos játszott mellettem nyugodtan én feküdtem és elaludtam nem emlékszem mennyit aludtam de nem sokat.. 15perc kb. Nagyon fáradt vagyok álmos vagyok nem direkt volt csak lefekudtem és már aludtam. Arra keltem hogy már zörög a játékokkal de ugyan úgy volt mellettem nem mászott sehova
2019. szept. 1. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mi a probléma?
2019. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mennyire bizzonságosak a játékai és mennyire gyerekbiztos a lakás ha esetleg elmászkál.
2019. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy milyen körülmények voltak.

A gyerek hol volt - mert azt írtad, nem mászott sehová - az ágyon melletted, vagy a szobában?

Ha az ágyon, akkor ugyan nem történt baj,de történhetett volna, ha leesik.

Ha a szobában, akkor nem, feltéve, hogy nem tudott volna kimászni máshová.

2019. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon változtatott helyet és a saját, nem veszélyes játékai voltak a környéken, nem igazán csinálhatott semmit. Mi van, amit elérhet? Gondolom biztosítva van a lakás egyébként is, max. szöszt evett vagy ilyesmi.

Sírt volna ha becsípi az ujját, belenyúl a szemébe, megcsípi egy szúnyog..

2019. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudott volna kimászni az ablakon mert az magas mi a földön voltunk.
2019. szept. 1. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is előfordul néha. Nagyon keveset alszik és éjszaka is. Ilyen esetekre, amikor érzem hogy nagyon fáradt vagyok bebiztosítom mégjobban a terepet. Az ajtót becsukom, hogy ki ne tudjon menni. Bent a szobában a szőnyegre lefekszem mellé amíg játszik. 10 perc kb az egész de feltöltődök :)
2019. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már. Semmi baja nem lett, hisz látod. Senki nem ül éjjel nappal a gyereke mellett. Nekem ráadásul úgy állított bele a szájpadlásába egy tüskét, hogy mellettr ültem.

A férjed ilyen miatt balhèzik? Inkább kapja össze magát, hogy ne legyél ilyen fáradt. Enyém okoskodna ilyen helyzetben, már paterolnám is a szörnyecskét a karjába, kínlódjon vele ő is.

2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Pár ezer Ft-ért tudsz venni járókát. Akkor nem kell félned többé.
2019. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
16%
Megértem a fàradtsàgodat, de a férjedet is. Nàlunk 2,5 éves mellé érkezett anno a pici, aki refluxos baba lévén rengeteget sírt, és alig aludt. Volt, h ülve elaludtam nappal. Egy alkalommal kimentem a szobàból ahol ő a kisàgyàban volt, nagytesó meg jàtszott. 2 perc utàn feltűnt, h nem sír. Bementem, fuldoklott. A Nagy egy összegöngyölt szigszalagdarabot dugott be a szàjàn. Felkaptam, felöklendezte. Ha én akkor alszom, ő szép csendben megfullad. Egy màsik alkalommal a màsfél évesemmel voltam, mikor megengedtem magamnak egy pisiszünetet. Ez kb 1 perc, ugye. Mire jöttem be? Hogy a màsfél éves a kisszékét és az asztalàt oda tolta az ablakhoz, földről székre, székről asztalra, onnan a pàrkànyta màszott. Isteni gondviselés, hogy zàrva volt az ablak, és,h akkor még nem tudta kinyitni. Azóta leszereltük az a k popilincseket. Tanulsàg: nemhogy 15, de 1 ló erc alatt is történhet tragédia. Vegyetek jàrókàt, és ha azt érzed, h extra fàradt vagy, tedd bele. És amit csak lehet, tegyetek gyeekbiztosssmà.
2019. szept. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a férjem hajlamos inkább erre, bár gyerek mellett ő is jobban figyel, nem tudom mikor aludt el utoljára. Ha ennyire álmos vagy tényleg jobb ágyba tenni, vagy ha nem megy inkàbb nem lefeküdni, de most nyilvànvalóan nem történt baj, így ezen kár rugózni. Az ágyról leesni? Már magától is felmászik. Ebben a korban már belefér hogy lepottyan ha nem figyel oda. Az ablakot viszont csukva kell tartani, akkor is ha szerinted nem éri fel, ezt nem értem hogy egyeseknél miért nem természetes. Amíg nem volt bukó ablakunk, ajtóláncot szereltünk rá, így csak kicsit nyílt ki ha nyitva akartam hagyni.
2019. szept. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!