Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyugtalan amikor jön...

Miért nyugtalan amikor jön érte az apja? Nem jó neki vele?

Figyelt kérdés
Nem bántana az 100 százalék de én érzem a gyereken hogy nem jó neki. Mit csináljak? Most lesz 1 eves
2019. szept. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Joga van az apjához amennyiben az nem agresszív, alkoholista, drogos stb.

Próbàld meg inkább segíteni a kaocsolatukat. Lehet a te feszültséged vetítődik ki a gyerekre.

2019. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gyerek érzi, hogy nem szereted ha elviszi, ezért csinálja. Mihelyt kimennek a kapun meg teljesen jól lesz.
2019. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a te érzéseidet tükrözi vissza.Ideges vagy ő is nyugtalan lesz.Neki még nincsenek olyan érzései, hogy jajj ,ma jön értem apa és nekem nincs kedvem vele menni.Azt se tudja mi az, hogy ma.... Amúgy ha így neveled akkor azt neveled belé, hogy az apjával érezze szarul magát.Ha meg tudtátok együtt csinálni, akkor tedd meg érte, hogy hagyod boldogan menni az apjához.
2019. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem a gyerek érzi, hanem te.
2019. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!