Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek ezek a cipők? Tényleg...

Milyenek ezek a cipők? Tényleg jó a babalábának? Kinti (esős, havas, nyirkos) időben is használhatóak?

Figyelt kérdés

[link] Php? M=product&a=productList&catId=27&size=26

Még 6 hónapos a kislányom, de nézelődök, hogy milyen cipő lenne neki majd jó! Az ismerősünktől kapunk kölcsönbe cipőket (használtak), de nem tudom, hogy jó-e ha ráadom majd a lábára, ha egyáltalán jó lesz neki!


2010. júl. 14. 23:44
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. júl. 14. 23:45
 2/8 anonim ***** válasza:
én ezeket használtam mind a két picimnél. szerettem őket.
2010. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és természetesen a zárt cipőket tudod rosszabb időkben is használni.
2010. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Februárban lesz egy éves, érdemes a csizmát megvenni vagy először egy kis cipőt? De melyik méretűt?
2010. júl. 14. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az a jó ha a gyerek olyan cipőt hord ami tartja a lábát mert úgy semmi baja nem lesz mint például ez-> [link]
2010. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy egy évesnek, sajnos ez nem jó.
2010. júl. 15. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretem sem a liliputi,sem a pediped cipőket, hamis lábbeliben járás érzetet kelt, és nehezen fogja megszokni a normál talpú cipőket
2010. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor tehát érdemesebb "normális" talpú lábbelit venni neki?

[link] mondjuk ilyet?

[link] a siesta haránt emelős? Kell haránt emelő?

2010. júl. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!