Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tároljam a babaruhákat,...

Hogy tároljam a babaruhákat, hogy 5-10 év múlva is használhatóak legyenek?

Figyelt kérdés

Sajnos régi, szigetelés nélküli, nedves, dohos, penészes lakásban lakunk.

Nem tudom, hogy tároljam a ruhákat, hogy ne menjenek tönkre, és majd öcsém is tudja használni gyermekeinek.

Dobozba tegyem? Vagy neilonba? Vagy mindkettőbe?

Örülnék, ha nem mennének tönkre...

(a szekrényben így is penészes lesz, amit nem használunk és nem forog, nincs rendszeresen mosva:-(..)


2010. aug. 29. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vastag neilon szákba tettem és felvittem a padlásra.
2010. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs padlásunk:-(
2010. aug. 29. 09:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szüleid vagy a párod szüleinek nincs esetleg pince vagy egy kis fölös hely valahol a házban?
2010. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan vákumzsákokat, amiből porszívóval ki lehet szívni a levegőt. Tutira megvédi a ruhát, és még helytakarékos is.
2010. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemeteszsákba és műanyag dobozba rakom.
2010. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kiszívós zsák tuti jó dolog, csak elég drága lehet... (sajna pénzügyileg nagyon ki vagyunk számolva...)

Apuéknál van száraz padlás, csak a kocsi annyira meg van mindig pakolva, hogy nem igazán fér el az sem, ami kell, nem még plusz dolog. Amúgy is hónapok óta busszal járok a két kicsivel-anyagi takarékosságból...

De majd utánajárok, hogy mennyi egy ilyen zsák, köszönöm:-)) Jó ötlet!

2010. aug. 29. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Metroban lehet kapni ilyen zsákokat, egy dobozban 4-5 db van, olyan 2-3000 Ft körül van, sok ruha elfér benne. Szoktam még látni a Rossmannban is, ott is elég olcsón. Szerintem praktikusak, hihetetlen kevés helyet foglal így a ruha. Én főleg a télikabátokat szoktam így elenni, harmada helyet foglalnak így.
2010. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a vákumos tasak jutott az eszembe.Amit én is akarok venni,helytakarékosság miatt.Amit én láttam egy újságban az 4db-os kiszerelésben van.4960ft. 2db 92x56 és 2db 130x90cm-es. 1240ft-ra jön ki darabja.

Még neten nem néztem meg,lehet van olcsóbban is.

2010. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én síma kukás zsákba rakom, igaz, nálunk csak a földszint dohos, a manzárd száraz, ott vannak.
2010. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nekem nem jött be a vákumos zsák.


kukászsák és dobozolom. igaz nekünk szárazabb a spájzunk. remélem nem lesz baja.

2010. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!