Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám picit náthás....

5 hónapos babám picit náthás. Vinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Jókedvű, jól eszik (100% anyatejes még), nincs láza, hőemelkedése sincs. Nem is köhög.

Viszont nagyon picit folyik az orra, de főleg akkor észrevehető ha sír. Ha sír akkor folyik kicsit az orrából, amúgy nem folyik, csak beszáradva van neki több váladék, mint szokott. Orszi-porsziztam és jött ki kevés váladék. Amúgy szerintem kap rendesen levegőt, csukott szájjal alszik és nem szörcsög.


Ti így elvinnétek orvoshoz? Még nem volt semmilyen betegsége és bizonytalan vagyok. Azt sem szeretném ha a sok beteg gyerek között elkapna valamit az orvosnál.


2019. szept. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2019. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt én akkor sem szoktam elvinni ha kicsit meg van fázva de nincs láza és nem köhög. Mindig ugyanazt mondják. Cebion csepp(c-vitamin) orrszívózás naponta párszor, ha kell Nasivin Baby orrcsepp reggel-este, Sterimar Baby orrspray, Sinupret szirup. Nagyjából ennyi.

A biztonság kedvéért be szoktam telefonálni a gyerekorvosnak hogy ez van, ő elmondja amiket most leírtam és hogy ha rosszabbik vigyem be(ez ugye egyértelmű)

De szerintem a te babádnak csak egy kis orrfolyása van, az semmi, ha gondolod orrszívózd és adj neki cebion cseppet az sosem árt.

Amúgy én is pont ezért nem szeretem be inni dokihoz, mert ott akármi rosszabbat is elkaphat.

2019. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vinném, elkap valami mást is hozzá a beteg rendelésen. Ha be van száradva orrszi porszi előtt pár perccel tengervizes orrspray, alváshoz esetleg babyluuf balzsam, más nem kell.
2019. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!