Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleg nehezen viselem ha a...

Eleg nehezen viselem ha a babam ordit, kivagyok teljesen ideges vagyok nagyon, szoptatas mellett valami nyugtato tabletta? Magnezium es b vitamint szedek

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Citromfu tea esetleg, azt tudod mitol sir sokat? Mennyi idos?
2019. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt kellene kideríteni, hogy mitől sír. Én is a citromfű teát javaslom.
2019. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öledben sír vagy ha magára hagyod? Utóbbi esetben a hordozás bejöhet - egy puha, rugalmas hordozókendőben, amíg még kicsi. Mert ez öngerjesztővé válhat: minél idegesebb vagy, annál hevesebben reagálja le a baba, de a testkontakt elvben mindkettőtöknek nyugtató.
2019. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leginkabb ejjel mikor felkel es altatom vissza, 13honapos. Nem sir hanem ordit.
2019. szept. 21. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor kel éjjel?

Szerintem ez kimerültség. Nálam is jár ingerlékenységgel.

Citromfű tea iható és nyugtató hatása van, de pihentebb tőle nem leszel.

Ha tényleg kimerültség, azon a pihenés segítene.

Az ordítás ekkora gyereknél meg annyi dologtól lehet. :(

2019. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön? Ha az, akkor esetleg azt lehet kezelni valamivel. Bedörzsölni az ínyét, vagy algoflex babyt adni. Akkor te is tudnál aludni, meg ő is. Nekem a kislányom attól sírt nagyon és bár nem jó a gyógyszer, de már nem bírtam nézni, ahogy szenved. Tudom nem ez volt a kérdés, de hátha megoldódik az ordítás és Te is nyugodtabb lehetsz.
2019. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!