Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Volt, aki a Symicial nevezetű tabi mellett esett teherbe? Vagy esetleg ismertek e olyat?

#teherbeesés #Symicial tabletta
2019. márc. 4. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van ilyen. De az vagy xarul szedte, vagy nem használt kiegészítő védekezést, amikor a gyógyszer valami miatt nem védett rendesen. Nem kell betojni. Olvasd el a tájékoztatót, cselekedj mindig aszerint, és akkor nem leszel terhes.
2019. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
En sajnos estem már teherbe foggátló mellett, bár az nem Symicial volt, hanem Tri-Regol. És megcáfolom, hogy csak az esik gyógyszer mellett teherbe, aki nem szedi rendesen, mert én mindennap óramű pontossággal vettem be, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem semmi olyat, ami gyengítette volna a hatását és mégis!
2019. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 2 barátnőm is fogamzásgátló szedése mellett lett terhes. Nem tudom milyet szedtek, de rendesen szedték.
2019. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

"Rendesen szedték."

Igen, ezt bárki mondhatja...

2019. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Rendesen szedték, pont.
2019. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
fogamzásgátló hatékonyságát csökkenti a c-vitamin. szóval elég mellé egy narancsot megenni és annyi is a hatásának. Pláne ha szedsz még mellé ilyen olyan vitamint.
2019. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot is rég olvastam, mint amit az utolsó írt...
2019. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os ha már ennyire sötét vagy és totalisan tájékozatlan a témában, akkor legalább ezt ne hirdesd!! Életemben ekkora baromságot nem hallottam! Persze megeszel egy narancsot és terhes leszel...:DDD Édes istenem, el se hiszem.
2019. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A narancstól NEM leszel terhes, attól leszel, ha védkezés nélkül élsz szexuális életet. Na pont az ilyenek szaporodnak nyakra főre.


De komolyra fordítva a szót: ha a fogamzásgátló tablettát reggel veszed be és iszol egy pohár narancs-grapefruitlevet-akkor bizony nem kívánt terhesség kivédésére hiába szeded a fogamzásgátlót. Megha nagy dózisban szedsz C vitamint akkor is.

2019. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Mond te szándékosan vagy ilyen buta vagy valaki segít benne??!

“szóval elég mellé egy narancsot megenni és annyi is a hatásának” majd utána írod kihangsúlyozva, hogy a narancstól NEM esel teherbe, de..... Kérlek szepen sikerült tökéletesen ellentmondani magadnak. Arról már ne is beszéljünk mekkora marhaságot írtál épp úgy, mint a narancs-grapefruit leveddel. Mondd csak, legalább te magad elhiszed ezt a sok baromságot? Megmutattam a nőgyógyász férjemnek, könnyesre nevette magát!:DD

És épp hogy a hozzádhasonló tudatlanok potyogtatják sorba a kölköket, akik nem elég hogy iszonyat tudatlanok, de még ki is kérik maguknak és nekik áll feljebb. Csúcs.:D

2019. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!