Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babának forralni...

Meddig kell a babának forralni a vizet? Mikortól kaphat csapvizet is akár?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem suttyomban elkezdte csapvízzel itatni a gyereket kb 8 hónapos korában. Jó nálunk a víz és finom, mi azt töltjük itthon palackba és a férjem rászoktatta a gyereket, hogy az üvegből igya a csapvizet. Azóta azt kap és semmi baja tőle, utána már a tápszert is sima csapvízzel kevertem ki. Ha máshova megyünk akkor viszont még mindig tisztított vizet kap vagy otthonról hozottat. 15 hónapos, nem lenne valószínűleg semmi baja de jobb a békesség.
2019. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát egy darabig főztem, majd a mi sima, palackos buborékmentes vizünket issza.
2019. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én valamiért úgy gondolnám hogy 1 éves korig vagy max nagyon picit tovább. Az elég szerintetek?
2019. szept. 21. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kora után nem vesződtem vele.

Finom, és jó nálunk a víz.

Nem iszom palackosat csak kivételes helyzetben/ több okból sem/

2019. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én elég korán elkezdtem, nem tartom egészségesebbnek a műanyag palackban tárolt vizeket, sőt. Magyarországon jó minőségű az ivóvíz. Én kb. 5 hónapos koruktól csapvizet adtam a gyerekeimnek.
2019. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg 1 éves korig kell a csapvizet forralni.
2019. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!