Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos kortol hasznaltato...

Mennyi idos kortol hasznaltatok eloszor a babatokkal “rendes” orrcseppet, ami nem tengervizes, hanem erosebben hat?

Figyelt kérdés
Van egy olyan, amit elvileg mar 1 hetes kirtol hasznalni lehet, nagyon alacsony, babara szabott dozisban van benne az oxymetazolin. De ugye ez nem a legjobb az orrnyalkahartyanak. Viszont az sem jo, ha nincs alvas. Erdekelne, ki mennyi idos kortol adott ilyen, vagy hasonlo hatoanyagu orrcseppet megfazasnal, es addig mit?

2019. szept. 21. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
14 honaposan kapott nasivin babyt. Hala az egnek azelott nem volt se nathas se beteg.
2019. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nasivin Babyt (0+) az első náthánál, kb. 6 hetesen. Gyermekorvos javaslatára, természetesen. A legfontosabb, hogy kapjon levegőt. Fölösleges a gyógyszerekkel szembeni boszorkányüldözés. A korának megfelelő gyógyszertől a megfelelő dózisban semmi baja nem lesz.
2019. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a gyerekekét hogy alkották meg, de én felnőtt fejjel orrcseppfüggővé váltam. Konkrétan észre sem vettem, hogy attól. Nem kívánom senkinek, gyereknek főleg, szal minnél később, annál jobb. Ha muszáj adnod, nagyon figyelj arra, hogy ne használd tovább mint szabadna!
2019. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magamnak sem használok, csak tengervizeset.


A gyerekorvosunk amúgy párban ajánlotta, napi 1 Nasivin, a többi orrszívásnál a tengervizes.

2019. szept. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!