Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babamnak a...

Lehet baja a babamnak a szajherpeszemtol?

Figyelt kérdés
1 hos a kisfiam es ma eszrevettem h kezd kijonnii egy oriasi herpesz a szamon.. es tegnap egesz nap puszilgattam. Mostantol nagyon vigyazok, de elkaphatja?? Lehet baja tole?

2019. szept. 23. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha most nem is, később, 100%, hogy elkapja, és vírushordozó lesz!
2019. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes egy pici babára a herpeszvírus ha elkapja! Kezeld a herpeszt, tegyél rá tapaszt, ne puszilgasd és alaposan moss kezet mindig.
2019. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj ne ettol feltem :( ferjem nincs itthon csak hetvegen es semmi segitsegem nincs csak en tudom ellatni. De ha egyfolytaban fertotlenitem a kezem es kenem a szamat akkor nem kapja el ugye??? Jaj de felek :(
2019. szept. 23. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt! Kisbabára veszélyes a herpesz.
2019. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mióta megszültem 1 eve, 2x jott ki a számon. Szerencsere eddig nem kapta el. Amikor ereztem h valami nem stimmel mar nem puszilgattam.
2019. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Unokahugom kisfia korhazba kerult es majdnem belehalt a herpesz virusba. Bocsanat nem riogatas kepp irom, de nagyon figyelj oda. Ott nem anyuka, hanem a rokonok allandoan puszilgattak fogdostak az ujszulottet... Hat en biztos rosszul is lettem volna ettol. Mindig alapoaan fertotlenitsd le a kezedet miutan bekented a szadat, tapaszt tegyel ra szerintem es semmi puszilgatas amig teljesen el nem mulik. Nekem is volt herpeszem de akkor mar nagyobb volt a kicsi, figyeltem ra es igy nem fertoztem meg.
2019. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Marhajo reggel meg ossze vissza puszilgattam :( :(
2019. szept. 23. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű elkapni a herpeszt nyugodj meg.mostantól légy óvatos.
2019. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőled vlsz nem fogja elkapni ha szoptatod, de egyébként a herpesz vírus újszülöttre nagyon veszélyes.
2019. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szoptatom, tapszeres...
2019. szept. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!