Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mennyi idős...

A ti babátok mennyi idős koráig szopizott még éjjel is?

Figyelt kérdés
1 éves a babám és még éjjel szopizik.1-2szer.igazából én úgy gondolom hogy nem éhes hanem a cicin nyugszik meg.ninvs cumija.mit tehetnék hogy éjjel ne szopizzon?nekem ez kicsit már fárasztó.
2019. szept. 24. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt kezdte elengedni


Ha napközben nem kap eleget akkor felkel


De ez nem tej, hanem cici hiány csak.


Vizet be szoktam tenni a kiságyba, ha csak az kell, akkor iszik 2 kortyot, alszik tovább.

13 hónaposan kezdte elhagyni..1-2 bap alatt sokerült.


Fogzós héten kelt!

2019. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 hónapos koráig átaludta az éjszakákat.azóta nem ☹ sajnos az okát nem tudom hogy miért.
2019. szept. 24. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha. Első perctől alszik éjjel.
2019. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Masfel eves es meg kelek ejjel hozza. Igaz nem csak 1x2x hanem tobbszor. Azon nyugszik meg, foleg amikor intenziven fogzik, neki sincs cumija. Ha majd leszoktatod a szoptatasrol lehet h mar nem fog kelni ejjel, de az sem lehet teljesen biztos.
2019. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magy 6 hetes korától nem kelt fel éjjel, a kicsi 10 hetes korától. Egyiküknek sem romlott el az alvása soha.
2019. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


4 hónapos koráig ő is átaludta


Az első 2 hétben kelt éjjel

Aztán a fogzással romlott el..majd a mozgással aztán újra a fogzással.

Utolsó leszoktatást ír a szoptatásra.. Én annak vagyok híve, hogy elhagyja magától, ami nálunknműködik.

Fokozatosan élhető mennyiséget és számban szopizik már csak..

2019. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem már 2 múlt a kislányom de szopizik éjjel is,nappal is. 2 év alatt már mondhatni hozzaszoktam. De én egyébként is későn fekvő vagyok,és amikor kel szopizni még nem alszom.

Ha téged fáraszt akkor próbáld leszoktatni, ha kel adj neki vizet, aztán megtanulja, hogy a víz ott van az ágyában és tudni fogja magától,már ha beválik.(barátnőmék így csinálták)

2019. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám kb a kapcsolatunk második évéig szopizott non-stop, akkor volt 24. Már szakítottunk.
2019. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik 3 hónapos koráig, a másik 2 éves koráig.
2019. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!