Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális dolog egy...

Mennyire normális dolog egy 2-3 hónapos babát tévéztetni?

Figyelt kérdés
Facebook babás csoportban nagyon sok ilyet látok, meg ismerősök között is van ilyen... Büszkén töltik fel a képet, hogy nézi a gyerek a tévét. Nem tesz ez rosszat neki ilyen kicsiként? Az enyém is ennyi idős, de meg se fordult a fejemben, hogy mesét nézzen
2019. szept. 25. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem lát el a tvig.Viszont nem is fejleszti a babát semmiben,max a hang tulterheli az idegrendszeret.Illetve később rossz hatással lehet a beszédfejlődésére.
2019. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem látja, miért mered rá hosszasan és érdeklődéssel?
2019. szept. 25. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban már normális attól függetlenül hogy mindenki tudja nem tesz jót a babának.
2019. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Én is sokat látom, hogy be a pihenőszékbe, és tv elé rakják. Átlagos dolog, de nem követendő.
2019. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális és valószínűleg ártalmas. A lámpát is nézik mindig a kicsik, gondolom, mert szép fényes. A villódzás, gyors képek váltakozása még egy két évesnek se hasznos. Csak másfél éves korában hagytam nézni, 5 perces kis meséket.
2019. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem ültetném le a TV elé. Lehet, hogy a szülőnek kényelmes, viszont hosszútávon hatalmas károkat okoz vele a baba személyiségének és kognitív képességeinek fejlődésében. Bennem ilyenkor mindig felvetődik a kérdés, hogy ha nincs kedve foglalkozni vele, akkor minek vállalta?
2019. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha szívom az orrát csak akkor nem ordít ha megy a mese, utánna nem sír percekig. Eltereli a figyelmét. Amikor jött a futár és kénytelen voltam a járókában hagyni végig üvöltött. Legközelebb bekapcsoltam a mesét, nem sírt. Ezeknél a rövid időknél néz mesét, nem gondolom hogy ezek miatt rossz anya vagyok és nem lustaságból csinálom.
2019. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
NAGYON jót tesz a gyereknek, mindenki ültesse csak oda a kereskedelmi csatornák elé, hogy okos, eredeti gondolkodású felnőtt váljon belőle! Főleg a reklám-blokkot, azt nagyon nézessétek vele, hogy táguljon a látóköre!
2019. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as.Rossz lehet neked hogy nálad csak jó és rossz létezik. Semmi köztes állapot. Pedig rengeteg lehetne...
2019. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!