Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáratság van rajtam vagy...

Fáratság van rajtam vagy lebetegettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem egészen babás kérdés inkább anyukás.Kislányom 11hónapos,elmúlt 3napban ő volt beteg,lázas volt.Mára hálistennek kutya baja,de én úgy érzem magamat mint a mosott rongy.Fáradt vagYok,fázok,erőtlen vagyok.Nem érzem magamon a megfázás tünetét,hogy esetleg az lenne az ok.Vérvételem is nem olyan régen volt,rendben volt minden.Pánikbetegségem van,de orvos által kezelve van,nem szedek Frontint.Tehát ez sem okozhat ilyen tüneteket.Bár az elmúlt 4napban nem aludtam át az éjszakát,mert ugye lázas volt a babám,keltem hozzá többször is.Ez se tartom indoknak,hogy ezért döglöttem ki,mert más anyuka is 100x kell éjszaka mégis elvan valahogy.Időre,hidegfrontra allergiás vagyok nagyon.Esetleg ez lehet a gond ?? Anyukák éreztetek ilyet ?
2019. szept. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen. És de lehet a fáradtságtól is, attól hogy valaki még többször kel, még nem kell szabadkozni, hogy te is fáradt vagy. Eleve mindenkinek más az ideális alvásigénye, plusz ha eddig nem kellett gyakran kelni hozzá akkor most megviselhet akár éjjeli két kelés is.


Az én fiam is beteg szombat óta. Épp ma éreztem én is azt amit mondasz, hőemelkedésem is volt egész nap. Bár egyéb tünetem egyelőre nincsen.

2019. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2hónapos kora óta átalussza.Ami annyit jelent,hogy 9kor elalszik és reggel 5-6óra fele ébred először,majd 7ig vissza alszik.Persze egy-két havonta előfordul,hogy 1x fel kel enni.
2019. szept. 26. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Két napig lázas volt és a szobájába aludtam a földön,hogy éjszaka is vele lehessek.Direkt ébredtem többször éjszaka ,ha lázas azonnal lépjek.Mára úgy érzem nydnyó nekem.Köszönöm,megnyugtattál
2019. szept. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!