Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra jár valaki?

Babaúszásra jár valaki?

Figyelt kérdés
Mi jövőhéten megyünk, valami jó tanács, ötlet, előkészület? Rossz vagy jó tapasztalat? Volt, hogy ott kapott a baba valami fertőzést? Szerette? Milyen öltözék praktikus? Bármi ami ezzel kapcsolatban jó ha tudok?

2014. máj. 8. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapos korától járunk. Soha nem kapott el semmit.

Ruha: mi már itthon felvesszük a ruhát, babát ott öltöztetem, olyat adok rá, amit könnyen fel-le lehet venni.

Előtte aludjon, ha lehet, egyen. Én a medencetérben öltöztetem vissza, mert ott melegebb van, az öltöző úszás után hidegnek tűnik.

2014. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Mi is most fogunk menni, 4 hónapos babákkal.

Remélem, nem gond, hogy belkotyogok a kérdésedbe :) Amire én kíváncsi lennék, hogy utána ott megfürdetik a babákat vagy majd csak otthon? Van rá lehetõség lezuhanyoztatni õket? Illetve mennyi idõt vártok indulásig, gondolok itt arra, hogy fülbe is megy víz.

Amit mi majd biztos viszünk: ùszópelenka 2 db,úszónadrág, törölközõ, sima pelenka, kaja. Ha ezek vannak gondolom baj nem lehet :)

2014. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ananke ***** válasza:

Bocsánat,hogy én is kotnyeleskedek,de én azt szeretném kérdezni,hova jártok és mennyibe kerül ott?

Még egyszer bocsánat!

2014. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Mi nem budapestiek vagyunk, gondolom oda szólt a kérdésed :)
2014. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ananke ***** válasza:
Igen budapestre :)
2014. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1: úszópelus legyen nálatok tartalék, nálunk előszeretettel kakilt a vízben. Úszónaci vagy sima részletesebb nadrág is jó rá. Mi otthon fürdetünk, de le lehet zuhanyozni is.

Ficánka babaúszó klub- mi a szérüskert utcai uszodába járunk, nagyon jó, mert nagy a medence, kb 30-32 fokos a víz.

2014. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem részletesebb hanem feszesebb. Autocorrect rulez!
2014. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi este megyünk 18-19 óráig utána jövünk haza vacsi és fürdés alvás. Én direkt választottam ezt az estit így a nap végére kis mozgás lefáradás és nem lesz egész nap csupa klór. Mi a kerület egyik iskolájának úszodájába megyünk, ha egyéb is érdekel privizz. ára 2500Ft alkalom 45 perc foglalkozás 15 perc játék a végén. Vannak klór mentes úszódák is de nekünk azok mind nagyon messze vannak és drágábbak is (bár nem mind) de ami közel lenne az 21.000Ft 4 alkalom.
2014. máj. 8. 18:09
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és 5 hónapos a babám, azt még nem tudom mennyit várunk indulás előtt az usziba.
2014. máj. 8. 18:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Másfél éve járunk, a lányom 5 hónapos kora óta. Nagyon szereti, most került át a nagyobbakhoz.


Mi a Stilianosba járunk, a 16. kerületbe. Nem klórral tisztítanak és ez fontos volt az ekcéma miatt, illetve, hogy ide más nem jár, csak mi kisbabások. Semmi rossz tapasztalatom nincs. Semmit nem kapott el., gondolom az is közre játszik, hogy tényleg nem jár más és mindenki figyel nagyon a higiéniára.

Nálunk úszópelus kell és rá kisnadrág, amit helyben is meg lehet venni, az a lényeg, hogy a combjánál össze lehessen húzni. erről érdeklődj az uszitokban, mert én is ráfáztam, vettem mosható úszópelust és nem használhatjuk.

Ezek a fontosak és hogy vigyél valami alátétet, amin majd öltözeted.


(Nem tudom neked mekkora a babád, mi már használunk papucsot meg fürdőponcsót)


Nekünk 21.000 ft/ 5 alkalom. Ebben benne van utána a babaszauna, sótéglák vannak. Megfázásos időszakban ez nagyon szuper tud lenni. Ezek az alkalmak 2 hónapig használhatóak fel.


Mi utána lezuhanyoztatjuk a babákat és persze előtte is.

Nem tudom máshol milyen a helyzet, a mi uszink nagyon szuper, minden igényt kielégít, hiszen kimondottan gyerekeknek épült. Játszószobával, szoptatós sarokkal...

2014. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!