Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell tisztitani a kisbaba...

Hogy kell tisztitani a kisbaba fulet?

Figyelt kérdés
Hanyszor milyen idokozonkent? Egy baratnom mondta h minden furdes utan szokta. Nekem 3 hos a babam oszinten szolva meg sose tisztittam ki palcikaval a fulet....gyerekorovos azt mondta nem kell🤷🏼‍♀️

2019. szept. 28. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele ne nyúlj. Max a fülkagyló redőit kell külön tisztítani ha látsz rajta koszt, amúgy elég a víz ami fürdésnél odajut. A füle mögé dörzsölj be kicsit az ujjaddal.
2019. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én magamnak is ki szoktam fürdés után, mert kellemetlen ha vizes marad. A babának is ki szoktam de nem mélyen, hanem csak felületesen a vizet kitörlöm. Rendesen, mélyen heti 1-2 alkalommal szoktam, szerencsére alig zsírosodik.
2019. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem úgy mélyen nyilván, csak éppen a hallójárat külső peremét törlöm ki, mielőtt valaki félreérti és azt hiszi, kotorászok a gyerek fülében...
2019. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre van a babafülpiszka.Minden nap kitisztítom neki,mert néha elkerülhetetlen,hogy belemenjen a víz.De csak óvatosan,épphogy a külsejét törlöm ki neki
2019. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetrapelussal

Minden nap fürdéskor mosok neki fület, tetra sarkával kitörlöm


Egyszer használtap pálcát, 1 éves már elmúlt

2019. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fürdésnél kimosom neki.
2019. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!