Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, ha egy anyuka...

Mit gondoltok, ha egy anyuka kisbaba mellől ennyit utazik?

Figyelt kérdés

A baba áprilisban született, augusztusban 2 éjszaka elment mellőle, mert a Sziget fesztiválra ment ki a barátnőivel. Utána augusztus végén 3 napra elment lánybúcsúra Horvátországba, majd szeptember elején 2 napig a nagyszülőkre hagyták a babát, amíg esküvőre mentek a Balatonhoz.

Októberben is elutazik a barátnőivel 3 napra wellnessezni, utána novemberben pedig a párjával 4 napra évforduló miatt.


Ilyenkor a baba az apukájával van, vagy ha éppen ő is megy, akkor a nagyszülőkkel.


2019. szept. 29. 12:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Semmi közöm hozzá. Mindenki úgy él,a hogy akar, amíg másokat nem bánt vele.


(A gyerek a családjával van, nem értem, mi bajod van ezzel egyáltalán, de helyette magadba kellene nézned, hogy azért fáj-e, mert te a sarokig se jutsz el gyerek nélkül?)

2019. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Kell egy kis kikapcsolódás is, nem muszáj depressziósnak lenni egy gyerek után. A nagyszülők pedig azért vannak, hogy vigyázzanak a gyerekre
2019. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, mit kéne gondolnom?

Az ő dolguk, ha nekik így megfelel, akkor egészségükre.

Attól még, hogy az embernek gyereke születik, nem kell 0-24-ben a gyerek mellett lenni minimum 3 éves koráig...

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha néha anyuka is kikapcsol. Addig sem idegen, hanem a saját apja vigyáz rá vagy nagyszülők.

2019. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem gondolok, nem baj, nekem nem ment volna, mert tapadósabb anya vagyok ennél, de nem lesz semmi baja attól a babának, hogy a nagyszüleivel van.
2019. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
42%
Nekem fura, ha egy szülő ilyen pici baba mellől napokra elvágyik.
2019. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Ő dolga, én nem mennék, nem vonz (nem is megyek).
2019. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Jol teszi! Boldog mama=boldog baba!

(Persze ez csak akkor igaz ha amugy amikor a babaval van szepen foglalkozik vele)

2019. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Jól teszi. Ha jól értem, fél éves koráig nem ment. Akkor is csak éjszakára. És utána pár napra. A gyerek az apukájával vagy a nagyikkal van, szóval jó helyen van.
2019. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
Fesztiválok engem már nem mozgatnak,se lánybúcsú,meg ilyen hülyeségek.Korai volt neki a gyerek szerintem,20 évesre saccolnám.
2019. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

10, nem feltétlen. Egyik régi barátom 35, idén ment férjhez, de még mindig a bulikról szól az élete. Én meg már abban elfáradok, hogy az fb-ra feltöltött posztjait látom. :D

Nem kor függő, hogy ki mikorra "bulizza ki magát".

2019. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!