Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig evett a...

Hány hónapos koráig evett a babátok éjszaka?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában már ritkult, 4 hónaposan már nem szopizott éjszaka.
2019. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Soha
2019. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos, nagyon ritka hogy enni kér. Általában 8-tól reggel hatig alszik egyhuzamban, akkor eszik, néha még vissza is szokott szundizni.
2019. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő 6 hetes volt, amikor aludt 12 órát egyben. 😊
2019. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos, de még többször felkel enni éjszaka.
2019. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát. De 2 hónapos kora után csak 1x kelt enni. Egyébként ő tápszeres.

Most már lassan 8 hónapos, és persze van hogy felsír (gondolom a fogától vagy ha a nagy forgolódásban megüti magát) de nagy általánosságban 20-tól 6-ig alszik. Bármi történt, vagy történik én viszont 3 hós korától már nem adta neki éjjel enni. Ha gond adódik csak megnyugtatásra vágyik, vagy a cumira 😊

2019. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az én babám sem eszik már 4 hónapos kora óta. Most 11 hónapos.

De mostanában óránként ébred. A védőnő szerint etessem meg éjszaka is, mert biztos éhes. De én nem szeretném visszaszoktatni az éjszakai evésre.

2019. okt. 1. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Az en babam 1,5 hos kora ota atalussz az ejszakat, neha viszont felebred 2-3 korul, de nem azert mert ehes. Nem is adok neki enni es siman vissza tudom altatni nehany perc alatt. Ha ehes azt szerintem egyertelmuen a tudtodra adna
2019. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy éves, biztos, hogy nem éhes éjjel. Kicsit simizd meg, ha van valami zenélő plüss v ilyesmi, amire elalszik, azt kapcsold be és kész. 😊
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig, aztán 12 hósan újra kért éjszakánként 1x enni. 18 hónapos és talán most kezd leszokni róla magától. Kérdeztem gyerekorvost is, ő azt mondta, ha kéri és tényleg meg is issza, akkor nyugodtan adjuk neki, nem kell semmi praktikával leszoktatni, el fogja majd hagyni. Úgyhogy én nem "kínzom" teával (azt amúgy se szereti), vízzel, simogatás nem használ ilyenkor, sírni meg nem hagyom. Bekeverem 2 perc alatt, megissza, picit még forgolódik és alszik tovább. De most már egyre többször csak hajnalban kéri, vagy egyáltalán nem.
2019. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!