Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan problémám van hogy van...

Olyan problémám van hogy van egy 2,5 hós babam. Szinte egész nap sir, talán max pár óra mikor nem. Foglalkozom vele de őt az sem érdekli, hasfájós volt de kapja az infacolt, csak a kaja ami megnyugtatja (tápszer). Mi lehet a baj mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Mit vagy úgy meglepve? Soha nem mondta még neked senki, h a picibabák relative sokat sirnak? Ez egy korszak, majd kinövi...nincs mit tenni, föleg h leirtad h már minden lehetséges problémát kizártál.
2019. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom hogy sokat sírnak, csak eddig az enyém alapba egy tök nyugodt bébi volt..gondoltam más is van/volt ebben a cipőben mint mi most és egy kicsit megnyugtat vagy tud tanácsot adni..
2019. okt. 5. 21:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet a fogzás. Nálunk 3 hónaposan kezdődött, de csak 6 hónaposan bújt ki a fog.

Egyébként ha azt gondolod, hogy ez a hiszti, akkor még fognak kellemetlen meglepetések érni.

2019. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 5. 21:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nyűgös volt ilyen korában és anyásabb is volt. Akkor már megismerte az arcom és azonnal sírt ha nem látta.

Elég lassan eteted?

Hordozást, hintát érdemes próbálni.

2019. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet még mindig hasfájós?

Másfajta tápszer esetleg?

2019. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet a tápszer, hétfőn megkérdezen a doktornőt.. Beba optipro-t esszük..
2019. okt. 6. 05:15
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Vannak ilyen babák. Az enyém is ilyen volt. Hasfajós is volt, extrém módon. Úgy éreztem 24 órából 26-ot üvölt végig... 😆

Aztán szép lassan kisimult minden. Elmúlt a hasfájás, egyre jobb lett a közérzete és ahogy nyílt a kis értelme úgy lett egyre nyugodtabb. Most 10 hónapos és egy nagyon nagyon jó kedvű baba (hm.. Már lassan nem is baba).

Persze mindig van ami nehezíti az életet. Hol a mozgásfejlodes, hol a fogzás és/vagy a szeparációs szorongás... Szóval most pl nagyon jó kedvű kiegyensúlyozott, csak ne álljak fel mellőle a földről... 😆

2019. okt. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!