Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 1 éves kisfiamnak nem...

Lassan 1 éves kisfiamnak nem volt még szeparációs szorongása. El rontottam valamit? Lehet ebből valami gond később?

Figyelt kérdés
Sír, ha kinegyek a szobából. De akkor is ha az apja megy ki. De ennyi. Nem követ mindenhová, nem csimpaszkodik a lábamba stb.
2019. okt. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Szerintem csak ezután fog kezdődni. Nekünk sem vészes, vagyis lehet csak hozzászoktam. 🤣
2019. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem rontottál el semmit. Ha nagyon idegesít a téma, kérdezz meg egy orvost. Nevelési tanácsadó vagy hasonló is létezik talán, gyerekpszichológusokkal.
2019. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
A szeparációs szorongás azt jelenti, hogy a gyerek érvényesíteni akarja a saját akaratát. Nem azt, hogy az anyjára van szüksége. Ha eddig nem engedted hisztizni, akkor ezután sem fog.
2019. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

#3 remélem nincs gyereked.


Kérdező! Nyugi, nem mindenkinél nehéz időszak a szeparációs szorongás. Nagyban függ a gyerek habitusától. Van aki csak annyit érzékel, hogy többször ébred vagy nyűgösebb a szokottnál.

2019. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!