Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós fiamat visszatettem a...

5 hós fiamat visszatettem a saját szobájába aludni, gond nélkül ment. Ha jön a szeparációs szorongó időszak akkor mi lesz? Továbbra is ellesz a szobájában? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy félni fog egyedül.

Az én babám 8 hónapos, és csak egyedül tud elaludni. Ha ott ülünk mellette, akkor játszani akar. Viszont kimegyünk, 1 perc múlva már alszik.

Szerintem ezen ne izgasd magadat! Ha nem tud egyedül elaludni, akkor ülj mellé, várd meg, amíg elalszik. Ha meg éjjel felébred, azt úgyis hallod, és gondolom úgyis bemész hozzá, így nincs esélye rá, hogy féljen.

Szia!

2009. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos lányom nem tud elaludni a kiságyában, minden altatás csakis anyát és rituálét jelent.Ám ha elalszik gond nélkül be tudom tenni, de az ébredés után nagyon sír, amig oda nem megyek.azt mondták, hogy idővel majd leszokik erről, addig türelem, türelem, türelem..hm..
2009. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!