Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert uvolt ebben a pozban kb...

Miert uvolt ebben a pozban kb 1 perc utan?

Figyelt kérdés
Kerek 3 honapos a kislanyom, szepen tudja emelni es tartni a fejet alkar tamaszban is mar, de kb 1 percig aztan uvolt mint a sakaaaaal!!!! Utana mar nem is megy neki olyan jol ugy ertem sir jo megforditom megnyugtatom par perc mulva visszarakom hasra megemeli de mar nehezebb mar erolkodik mar sir az elejetol ez miert normalis ez?

2019. okt. 8. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfárad. Majd egyre tovább bírja, ahogy erősődik.
2019. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfárad.
2019. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem baj h mar ennyitol elfarad? Nem kene tovabb birnia mar? Es egyaltalan... ilyenkor ne kintassam tovabb v pont h hagyjam hason had erolkodjon? Nem akarom szenvedtetni de ha attol erosodik meg...
2019. okt. 8. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom gyerekemmel megszenvedtük a hasalást. Azért üvöltenek, mert elfáradnak, nagy meló tartani az aránylag baromi nehéz fejet a kis pálcika nyakkal, ami eddig nem csinált semmit hanyatt fekve. Szóval alapesetben is normális és gyakori.


Sajnos erőltetni kell, minden nap egypicit tovább kell dolgoztatni. Minden mozgás hasalásból indul, muszáj gyakorolni. Az egyik gyerekemnek volt szüksége Dévény-tornára, a tornász javasolta hogy hurkába tekert törölközőre fektetést, hogy alá legyen támasztva az alkarj ez kicsit segíti támaszkodni, tovább tartani a pózt. Valahogy úgy, ahogy ezen a FP játékon hasal a baba:


[link]


Na ez is pont erre való, csak a felcsavart törölköző ingyen van, lehet ugyanígy játékot tenni elé. :) Kitartás, hamar megerősödnek! Ne riasszon el a sírás, tudom, hogy rossz, háromszor végigcsináltam, de meg kell tanulniuk, tényleg.

2019. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónaposom detto ezt csinálja!

Vettem most neki vízes játszószőnyeget és alá teszek pici nyakpárnát..azzal azért elvan pár percig és szép magasra emeli a fejét.Ha simán van hason,fél perc után sírni kezd mert hamar elfárad úgy vagy csak nem tetszik neki.De sajnos minden nap legalább 3szor muszáj megkínoznom vele

2019. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos babám már aránylag elég sokáig bírja, de mi is így indultunk neki. Eleinte kb 1 perc és sírt, aztán egyre tovább bírta. Mi vettünk több fajta élénk mintás lepedőt és az egy kicsit segít elterelni a figyelmét, illeve a játszó szőnyeg is bevált nálunk. Az azért is jó, mert fentről lefelé lógnak a játékok és hasról jó magasra emeli a fejét, hogy lesse őket :-D
2019. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!