Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babam minden este...

2 honapos babam minden este 19-20 kozott kb.2x10 perc vigasztalhatatlan sirogorcsot kap. Mitol? Hasa fajhat?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kezdodott, mindig ezidoben tortenik, hogy egyik percrol a masikra vigasztalhatatlanul sirni kezd es ugy viselkedik, mintha "duhrohama" lenne: kozben erolkodik, fesziti magat,razza a fejet, szinte sikogatva sir. Volt ilyen valakinek? Hasfajas lenne?
2018. aug. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátrafeszíti magát? Régóta van ébren? Az enyémek ugyan hasfájósak voltak de mindig azokon az estéken jött ez elő, amikor a szokásosnál is kevesebbet aludtak. Ha ez nálatok mindennapos, én megpróbálnám 7-kor fürdetni, mielőtt kitör a cirkusz.
2018. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hatra is fesziti meg mindenhogy jar a keze, laba is. Ha elotte furdik, akkor furdes utan csinalja. Elotte olyan delutan 3-4 ota van ebren es 5 korul seta, akkor babakocsiba valamikor alszik egy kb. fel orat, valamikor nem.
2018. aug. 19. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a baba akkor csinálja ezt ha nagyon fáradt vagy úgymond túl fáradt.
2018. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is estére jobban kifáradnak
2018. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak pisilnie kell. Az én fiam is ezt csinálta, kapott mindeféle cseppeket, de nem használt. Sok idő volt, amíg rájöttem, hogy pisilnie kell, az feszíti. Akkor hagyta abba a sírást, ha sikerült pisilnie.
2018. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tunik faradtnak, inkabb pont, hogy nagyon aktivnak.

Utolso nem semmi mik vannak :O

2018. aug. 20. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, 1-es vagyok. Az enyémeknél így volt: ébredés után nyugalom (nagyjából) aztán kis nyafi, álmosság jelei, ha sikerült aludni rendesen akkor szuper, ha nem, akkor a nyűgösség átment, újra nyugis volt, aztán folyamatos rúgkapálás, kiabálás, kacagás (vagy 5 hónapos korig fordult ilyen elő, az egyiknek ekkor múlt el a hasfájás is tejmentes tápszertől, a másiknak 7 hós korig fájt a hasa) szóval gyanúsan túl elevenek voltak aztán egyik pillanatról a másikra minden jel nélkül: vígasztalhatatlan sírás. Igyekeztem figyelni, hogy ne maradjon ki alvás de volt, mikor a fejem tetejére álltam se aludtak el. 2. gyereknél azért volt jobb, mert nem 3 hónapos korában jött a felfedezés, hogy ezért sír annyira de ő még rosszabb alvó volt.
2018. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat van olyan, hogy delutan 2-tol este 9-10-ig ebren van, hiaba probalom lefarasztani vagy visszaaltatni, nem alszik el, akkor lehet tenyleg estere nagyon kifarad meg pluszba meg a hasa is fajhat.
2018. aug. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!