Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható Krémtúró,...

Mikortól adható Krémtúró, Danonínó?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

felnő nélküle

egyébként amikor bevezeted a tehéntejet

2010. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.Ugyan is én még nem akartam adni a babámnak (23-án lesz 8 hónapos), de már mindenki azzal csesztet,hogy ilyenkor már adott neki ilyeneket.Úgy hogy tegnap adtam neki először Milkás túró rudit,ízlett neki, ma fogok Danonínót és még a tejszeletet akarom kipróbálni.Egyébként tápszert eszik még (meg természetesen főzelékeket),de még tehéntejet nem adtam neki.
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos kor után már lehet, de csak ritkán, mert elég sok cukor van benne (ha nem adtok neki, akkor sincs semmi). Én kb. 3 hetente adok neki 1 danoninot. Krémtúrót még nem adtam, csak kekszes görög joghurtot (az nagyon fini, nem túl édes). A túró rudinak pedig csakis a belsejét szabad ennie, a csokival ráértek még bőven. Egyébként ezt is csak nagyon ritkán kap, kb. másfél hetente egyet. 9,5 hónapos a kisfiam.

Egy tipp, ha megengeditek: banán meggyel és pici túróval isteni, kisfiam úgy eszi, hogy mormog hozzá minden kanálnál (ez a tetszés jele nála), illetve tegnap párom adott neki natúr joghurtot barackkal és banánnal elkeverve. Ez is nagyon fini, és azért egészségesebb, mint az ilyen édesített vackok.

2010. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Natur joghurtot is csak 8 hótól.Melyiket szabad?
2010. júl. 16. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
natur joghurtot a falusit ajánlom ha tudsz szerezni ha nem bármelyik izesitetlen jó... van millió fajta -ne bifiduszos legyen.-
2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Veszel natút johgurtot, túrót, gyümölcsöt , összekevered és készt a krémtúró.

Vagy joghutba teszel gyümit és kész a gyümölcsjoghurt, ha összeturmixolod, folyós lesz, akár inni is lehet.


Köze nincs bolti sz@arokhoz.


[link]



Múltkor vettm a páromnak Milli meggyes krémtúrót (ö eszi ezeket vackokat), de én itthon csináltam túrókrémet is, belekóstoltam boltiba, semmi túró íze nem volt, csak iszonyat édes.

Danonininorol hasonló a véleményem.

2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tejszeletet meg főleg nem adnék

előző

2010. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!