Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám esti altatása a kérdésem. Fürdik 6 és 7 között, majd még jön megy az ágyon, próbálom leredukalni a játékot, lehetőleg már csak lámpa fénynél csendben vagyunk, megy a tv, mesélek neki. De akkor is forog jobbra balra, 8 és fél 9 körül van a pont, ahonnan az altatást számolom, de így is nyüglődik, addig nem nyugszik, míg kézbe nem veszem, bár ma este ez nem ment, mellettem elaludt kis kínlódással. Az éjszakát átalussza, talán 1x 2x kel cicizni, de alszik is tovább. Én csinálok rosszul valamit?
2019. okt. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Napközben mennyit alszik?
2019. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este végülis mikor alszik el? Ha 9kor már alszik, akkor szerintem semmi gond.
2019. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felkelés után eddig délelőtt 1 1,5 órát, aztán volt, hogy délben aludt egy 2 órát, de 5 6 körül elalmosodik, volt, hogy mit tudtam húzni a fürdés utánra, de utána meg túl esett a holtponton. Délután amúgy olyan 3/4 3 vagy 4 kro alszik egy fél órát.
2019. okt. 11. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne menjen a tv! Túlpörgeti az idegrendszerét.
2019. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem meg, akkor is ezt csinálja. Hetekig nem ment, míg el nem aludt. (nem tudom külön altatni, 1 szoba van.).
2019. okt. 11. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel probléma, ha este 9körül már alszik. Esetleg valahogy azt a délutáni alvást lehetne hamarabb, de olyan gyorsan változnak ebben az időszakban, hogy lehet pár hét és magától rendeződik.
2019. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. okt. 12. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, rengeteg baba ilyen. Az enyém is. 11 hónapos es kb 8 hónapos kora óta csinál hasonlót. Pörög, forog, feláll bele dől a párnába, hintaztatja magát, tapsol. Ezt szereti. Valahogy ezzel lazul le, ha betenném ekkor a kiságyba akkor teljesen kiborulna. De en ilyenkor már nem nagyon beszélek hozzá, félhomály van. Szóval tudja mi következik de ő álomba játssza magát lényegében.


Viszont, komolyan? Tv? 8 hónapos!

2019. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!