Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak tisztára kimarta...

Kislányomnak tisztára kimarta a nyál meg a meleg a nyakát és a kis tokáját! Mit csináljak? Mivel kenegessem? Olyan piros szegénykémnek úgy sajnálom!

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
körömvirág krém - hámosit
2010. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt lehet 7 hósnak is?
2010. júl. 16. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
azt mindenkor lehet
2010. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a neogranormon???
2010. júl. 16. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem...annyira jó hidd el.Még nekem is segített:)
2010. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Popsikrémmel kend be pár napig, fáj is neki rendesen ahogy össze ér a kis tokájánál és nem szellőzik. Ha látod hogy elmúlik a popsikrémtől minden fürdés után a nyakát és a hónalját hintőporozd be azzal a hintőporral amit használsz nála. Ezért kell ilyenkor hintőporozni hogy ne csípje ki neki az izzadtság. Az állát pedig mikor leteszed aludni akkor kend be popsikrémmel hogy ne törölgesse le magáról.

16 hónapos kislány anyukája

2010. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akár az uccsó kettő is én nem szoktam új kenőcsöt venni van itthon neo.és körömvirág. ezeket használom ... válassz egyet amelyik van otthon.
2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor neogranormon,mert az van!Nekem a sudocrem nem vált be a lányom popsijánál,mert kipirosodott tőle.Most akkor hintőpor és krém is?
2010. júl. 16. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem egyszerre. Ha bekrémezted addig ne hintőporozd amíg piros, utána viszont hintőporozz hogy nehogy ismét kicsípje neki az izzadság. Viszont amíg piros addig ne hintőporozz mert az szárít.
2010. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!