Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hőségriadó van, erre egy...

Hőségriadó van, erre egy felelőtlen anyuka. normális?

Figyelt kérdés
A szomszéd lépcsőházban lakik egy jómódú házaspár, 10 hónapos a kisfiúk. Az anyuka-nem akarom lehordani-de totál hülye a gyerekéhez. Elment most nemrég 13 óra körül a picivel a bicikli hátuljára erősített kerékpárülésbe beletéve a gyereket, de úgy, hogy a picin se kalap, se árnyékoló, semmi! Szőke, fehér bőrűek mind a ketten. Ráadásul ahogy tolta ki, majdnem kiesett a gyerek. Akármikor látom, mindig a legnagyobb hőségben mennek el hol babakocsival(fekete a babakocsi is!), hol gyalog. Már többen szóltak rájuk, hogy napszúrást fog kapni a gyerek, idősek is adtak már nekik tanácsot innen, de a nő annyira fennhordja az orrát, hogy nem érdekli senki véleménye. Sajnálom azt a szegény babát..
2010. júl. 16. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

-szólj a gyámügynek hogy veszélyezteti a gyereket de ennél többet nem tehetsz és utánna még utálni is fog.

-attól hogy forgatod be magad a babának nem lesz jobb.

-ahol pénz van nem mindig van ész -örök igazság-

röviden ennyit tehetsz...

2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Na, szép. Látszik,hogy a pénz mellé észt nem osztanak. Hát én a helyedben azért tuti beszólnék amilyen nagyszájú vagyok.
2010. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
pont ezt kéne tenni,
2010. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Mi közöd van más gyerekéhez? Mindenki azt csinál, amit akar, majd rájön ha baja lesz a picinek, hogy talán nem kellett volna. . .
2010. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Fura mód, én is sok ilyet tapasztaltam mostanában, pedig falun lakunk, és itt mindenki "vigyáz" a babákra.

De a biciklin napszám több babát is látok sapka nélkül, engem is felháborít...

2010. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Szóljatok a körzeti védőnőnek, többet nem igen tehettek. Hátha az hátassal tud lenni rá.
2010. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4.válaszoló:igazad van, nincs közöm mások gyermekéhez, de nekem is van egy 19 hónapos lányom, és felháborít, ha valaki ennyire felelőtlen. Gyakorlatilag ha nem muszáj az erkélyen kívül ki sem viszem 10 és 17 óra közt, előtte és utána szoktak itt az anyukák kimenni, mert akkor még/már tűrhető az idő.
2010. júl. 16. 14:29
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

"Mi közöd van más gyerekéhez?" Jobb helyeken vannak még közösségek, ahol mindenki vigyáz mindenki gyerekére, és nem mennek el egymás mellett süketen és vakon. Az effajta nincsközömhozzá-szemléletmódnak köszönhető, hogy egy apa halálra verhette a minap a gyerekét. Gondolom, nem aznap kezdte, de a szomszédoknak "mi közük volt a más gyerekéhez?"


És mondá Káin: talán őrzője vagyok és az atyámfiának?

2010. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudhatjuk,miért és hová mennek.Ma ugy volt mi is biciklire ülünk és elmegyünk az orvoshoz,de szerencsére telefonon megoldottam a problémát.De ha nem tudtam volna nekünk is menni kellett volna.De ha olyan jó móduak akkor nincs klimás kocsijuk.Csavarogjanak azzal.
2010. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én ha lehet, nem megyek ki a gyerekekkel ilyenkor, a pici másfél éves, vele főleg nem. De más gyereke ilyen szinten nem érdekel. Az ő dolguk, ha így látják jónak, tegyék. Én nem szólnék nekik, mert mint írtad, már többen szóltak, és gondolom, ők is néznek tévét, tudják, hogy léteznek UV-sugarak, veszélyes, stb. Az ő felelősségük a továbbiakban, szerintem.
2010. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!