Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tudta/tudja...

Mennyi ideig tudta/tudja tartani a fejet a 3,5 honapos babatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig, könyököl, elbabrál, szinte kitekeredve az utánam fordul. Egy jó félórát bőven elvan hason dünnyögés nélkül. Utána kis pihi hanyatt, séta kézben, aztán meg szokszor visszateszem és elvan. De megfordul, ha elfáradt. Egy hét múlva lesz 4 hónapos.
2019. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajajj akkor nálunk nagy a baj:( kb 5 percig birja az en gyerekem :((((
2019. okt. 14. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformák a babák. Az enyém hason alszik megszületése óta, csinálhattam én bármit, WHO irányelvek ide vagy oda, már a kórházban is csak hason aludt jól. Úgyhogy neki bőven volt lehetősége gyakorolni. A lényeg, hogy minél többet legyen hason. Ha csak öt percet bír akkor annyit, de tedd le amikor csak tudod. Feküdj mellé, motiváld, tegyél elé olyasmit ami érdekli. Előbb-utóbb megerősödik, ne aggódj.
2019. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az en gyerekem is szuletese ota hason alszik megse... :( es tenyleg max 2 percet bir de lehet sokat mondtam:(
2019. okt. 14. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól emlékszem mennyit kűzdöttünk ezzel. Nekünk is csak pár percig bírta még ennyi idősen. Szerintem teljesen normális. De amikor csak ébren van tedd hasra. Próbáld olyan 5-6 percre növelni az időt, aztán magától egyre többet fog bírni.

Kisfiam soha semmiben nem volt lemaradva, sőt. nagyon hamara, ügyesen, gyorsan csinált mindent.

Szóval ha már tartja, bírja, emeli akkor jó úton van, ne aggódj szerintem.

2019. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj 😊 Nincs nagy baj, de erőltesd azt a hasonfekvést akkor is ha dünnyög a pici.

Naponta többször fektesd kemény felületre, állítsd be a kis kezeit, hogy könyököljön és tartsd úgy. Nem használ ha hátra veti a kis kezeit és "repülőzik".

Minden nap picit tovább fogja bírni.

Sok sikert!

2019. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!