Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mennyit alszik napközben 4-5 honapos babátok illetve hogy alakul a napotok?

jún. 12. 20:41  Privát üzenet  

A válaszok

A napunk:

7-8 közt kel, eszik, pelusozás, átöltözés. Játszik, próbál forogni, még csak oldalra megy neki. Ilyenkor megyünk ki egy kicsit, de 10kor megint eszik, aztán alszik 1-1,5 órát.

12-13 közt eszik. Utána egy kis "játszás"

14-16-17ig alszik. Eszik elvan, megint kimegyunk csavizunk vagy a naggyal es az apjával a jatszora, vagy csak az udvarra. 7 kor fürdés alvás.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 21:14 Privát üzenet
Amúgy 4 hós.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 21:14 Privát üzenet
8 körül kel, eszik, 9-ig játszunk, akkor kel a nagy, a kicsit leteszem aludni. 11 körül kel, kaja, játék, amíg a nagy ebédel, hintázik, 1 körül leteszem mindkettőt. 3 körül kel a kicsi, eszik, csendben játszunk, míg a nagy felkel (4-fél 5). Feltöltöm a medencét, kimegyünk árnyékba pancsolni. A magy kb 1 órát van a vízben, a kicsit néha belógatom, vizezem haját, lábát. 5 körül jön a férjem, a kicsivel bejövök, megetetem, aztán alszik, én főzök. A nagy 7 körül jön be, kb akkor kel a kicsi. Játék, fürdés, fél 9 körül vacsi, 9-re alszik. A nagy fél órával kédőbb fürdik, eszik, fekszik. Masfél éves és 4 hónapos. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 13. 08:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálunk elég rossz a helyzet akkor... 4,5 hónapos csak tápszeres, 5x eszik 1 nap, de csak 20-30 perceket alszik etetések között, este 9-10 körül alszik el

# 4/7Időpont jún. 13. 09:25 Privát üzenet
A nagy nekem se aludt nappal fél óránál többet, amíg nem kezdett kúszni. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 13. 09:50 Privát üzenet
4.5 hós baba. 8 körül kel, eszik, kimegyünk sétálni amíg nincs nagy meleg. Ez max 1 óra, aztán haza kell jönni mert nem hajlandó babakocsiban aludni. Alszik fél órát, majd 11 körül megint eszik, utána konyhában van a pihenőszékében 2 felfüggesztett játékával, eljátszogat velük amíg főzök, eszek, stb. Megunja, felveszem és kanapén fekszünk és beszélgetünk, játszunk. Alszik megint fél órát. 14-kor eszik, utána gyors tusi a meleg miatt,leteszem az ágyába vagy játszószőnyegére és ott elvan fél órát is, addig házimunkázok. 17kor megint eszik, addigra hazajön apuka, átveszi és ő elvan vele, én meg kicsit lazítok :D 19kor fürcsi, ilyenkor nem alszik fél órát, utána eszik majd 20-21 között kidől aludni. Kétszer kel enni, kb hajnali 2kor és 6kor, de gyorsan vissza is alszik szóval annyira nem érzem meg. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 13. 16:00 Privát üzenet
Ja 17 órás szopi előtt is alszik fél órát, ritkán 1-et. Az enyém sem nagy alvó :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 13. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alig alszik az újszülött napközben, mit lehet tenni?
8 hós anyatejes babátok hányszor szopizik napközben, és hányszor eszik szilárd ételt?
Akinek a babája 12 körül ebédel, annak evés és alvás szempontjából hogy alakul a programja? Úgy értem, hánykor reggelizik és mennyit alszik napközben? Mit kellene tegyek a...
6 hetes terhes vagyok. Nektek, hogy alakul napközben a teshőmérsékletetek? Ma egy kicsit megijedtem tegnap este még 37 volt, most meg már csak 36,5. Nem görcsölök és nem vérzek....
Hogy alakul 6hónapos babátok napirendje? Mennyit alszik napközben és éjjel?
Normális, hogy 10 hónapos kisfiam alig hízik? Nálatok ez hogy alakul? Az elmúlt 1,5 hónapban kb 40-50 dekát szedett fel, kb 1 hónapja megy kézenfogva, alig alszik már napközben.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!