Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vanessza és Melissza név...

Vanessza és Melissza név ikreknek?

Figyelt kérdés

7. hónapban vagyok, ikrekkel, de hatalmas a balhé a családban a nveeik miatt. Nekem világéletemben a Vanessza és a Melissza volt a két kedvenc lánynevem, a férjemnek sincs kifogása ellene.


Viszont anyámék teljesen kikeltek magukból, szerintük csak cigányok adnak ilyen neveket, meg hogy ők el sem tudnak képzelni két szőke kislányt ezekkel a nevekkel (férjem is szőke, szóval a csajok is azok lesznek). Szüleimről tudni kell, hogy szörnyen rasszisták. Engem viszont ez nem zavar a neveknél, ennek ellenére a kedvenc neveim és nincs, ami jobban tetszene. De azt sem szeretnénk, hogy a szüleim emiatt nehezteljenek.


Ti mit tennétek a helyünkben?


2019. okt. 16. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem teljesen elfogadható nevek. Nektek kell hogy tetszen!
2019. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek a szülőkkel.
2019. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Én is a szüleiddel értek egyet. A Vanessza még csak-csak elmegy, de a Melissza valóban igazi kisebbségi név.
2019. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tök mindegy, ha a szüleidnek éppen tetszene is, majd másnak nem fog. Olyan sosincs, hogy mindenkinek jó legyen, tehát ha nektek tetszik a férjeddel, akkor xard le.


Ha akarják becézhetik Nesszinek és Melinek őket, az meg úgy már szerintem nem is cigányos, hanem aranyos.

2019. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Mindegyik katasztrófa.Olyan mintha valami cukormázból előbújó egyedek nevei lennének,a sok "sz" betű irritál.
2019. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg röhejes nevek, igazuk van a szüleidnek, de ettől még semmi közük hozzá.
2019. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
52%
Ezekkel a nevekkel nincs túl nagy baj, mint ahogy egyikkel sem, KIVÉVE, hogy talán jobban megéri ortodoxabb nevet adni a gyereknek, 1. Ez a kettő nem túl jól becézhető, kivéve Vanesszácska és Melisszácska, de ezekről inkább ne beszéljünk. 2. Valószínűsíthetően gúnyolni fogják őket, mert a gyerekek mindenkit mindenért gúnyolnak, VISZONT ha ikrek, ez talán nem okoz akkora problémát. 3. Ne várd, hogy ezt helyetted döntsük el. A gyerekvállalás szép, és komoly döntés, akkor nehogy már ezt ne tudd eldönteni.
2019. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
En csak azt irom, hogy te jo eg! Ettol fuggetlenul ugy hivd a babakat ahogy neked tetszik, senki nem szolhat bele.
2019. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Vanda és Melinda esetleg? Vanesszát ismerek, nagyon gazdag családból,nekem cseppet sem roma név..
2019. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal anno senkinek nem mondtuk el, hogy hogy fogják hívni a születendő babánkat. Egyrészt szerettük volna, ha meglepetés lesz, a másik meg pont az, hogy akármit találtok, úgysem fog mindenkinek tetszeni. Szerintem abszolút a Ti döntésetek, hagyj döntse már mindenki maga el, hogy milyen nevet adna a gyerekének, ne a szülők, tesvérek, unokatestvérek, stb. Ami pedig a neveket illeti, nem az én ízlésemnek megfelelőek, de ha Nektek ezek tetszenek, akkor adjátok ezeket.
2019. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!