Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek furcsa az Áron és...

Ikreknek furcsa az Áron és Nóra név?

Figyelt kérdés

Ikreket várunk, fiú-lány párost. :) Kiválasztottuk nekik az Áron és Nóra neveket, aztán mikor elmondtuk tesómnak, ő felhívta a figyelmünket, hogy az ékezeteket leszámítva visszafelé ugyanaz az Áron és a Nóra :D ARON-NORA


Nekünk ez fel sem tűnt eddig, azóta viszont sokat gondolkozom ezen, nem lenne-e furcsa, ha így adnánk.


Szerintetek?


2019. jún. 21. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fel sem tűnt volna, ha most nem hívod fel a figyelmet rá. Amúgy szerintem tökéletes ikreknek. Két teljesen más hangzású név, amiben mégis van valami közös. Nekem tetszik.
2019. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem ikrek, de van 2 ilyen nevű gyermekünk. Nem furcsa, teljesen jó szerintem.
2019. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En is pont ezeket a neveket adnam, ha ikreim lennenek, es pont azert, mert visszafele ugyanaz. :)


De mar Aron lett a kisfiam, most kislanyt varunk, ha tudnam, h nem lesz tobb gyerekem, akkor tuti Nora lenne, mert testvereknek is tok jo nev :) azonban igy h lehet h lesz 3.baba, igy mas nevet valasztunk majd, neg nen tudom mit.

2019. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök jó
2019. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét név szuper. Illenek egymáshoz!
2019. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jók! Hangzásra eltérnek, de mégis van benne valami közös, ami szuper!
2019. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen testvérpart(ugyan ez a névparositas) . Igaz, csak a fiút ismerem és nem is közeli, de ez mindegy. Szerintem zseniális ötlet ez. Vannak ettől sokkal furcsabbak is pl lányoknak a fauna-Flóra párosítás(ez is csak a fauna miatt).


Nem kell aggódnod ezen. A nevek szépek, univerzálisak, bármely életkorban megalljak a helyüket és nem lesznek a gyerekek cikizes tárgya sem.

2019. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor ezek szerint nem túl zavaró. :D Így belegondolva tényleg nem lehet belőle probléma, csak elsőre furának tűnt, mikor felhívták rá a figyelmünket. :D
2019. jún. 21. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Nóra vagyok, es ha fiú lettem volna, akkor Áron lettem volna 😃🤷🏻‍♀️

Szerintem tökéletes páros:)

2019. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyreszt szerintem egyaltalan nem zavaro, masreszt pont tok jo, hiszen ikrek, van, aki ugyanolyan kezdobetuju, vagy nagyon hasonlo hangzasu nevet ad. Szerintem tok jo, ha a ket nev elter egymastol hangzasban, de igy megis lesz benne egy ilyen erdekes dolog:)
2019. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!