Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vanessza és Melissza név...

Vanessza és Melissza név ikreknek?

Figyelt kérdés

7. hónapban vagyok, ikrekkel, de hatalmas a balhé a családban a nveeik miatt. Nekem világéletemben a Vanessza és a Melissza volt a két kedvenc lánynevem, a férjemnek sincs kifogása ellene.


Viszont anyámék teljesen kikeltek magukból, szerintük csak cigányok adnak ilyen neveket, meg hogy ők el sem tudnak képzelni két szőke kislányt ezekkel a nevekkel (férjem is szőke, szóval a csajok is azok lesznek). Szüleimről tudni kell, hogy szörnyen rasszisták. Engem viszont ez nem zavar a neveknél, ennek ellenére a kedvenc neveim és nincs, ami jobban tetszene. De azt sem szeretnénk, hogy a szüleim emiatt nehezteljenek.


Ti mit tennétek a helyünkben?


2019. okt. 16. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vagy legalább legyen egy-egy vállalható nevük első névnek másodiknak meg adhatod ezeket ha annyira akarod. Te hívhatod őket így, ők meg választhatnak mit szeretnének.
2019. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is túlragozott/cifrázott nevek. A Vanda és Melinda jobban tetszene.
2019. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó nevek, és tetszik hogy egymással passolnak hogy ikrek kapják, magam is iker vagyok, és örültem volna ilyen jól csengő névnek. Nekem nem roma név, nem ismerek ilyen nevűt.
2019. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!